OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nedaje pricate gluposti taj koji Pise nije nije ni bio kod nje ... Niti nije nikada radila u autu iznajmila apartman i to je to....
 
Je konkretno na leniji iza pruge kod cestinga u os i ima apartman u doljnjem gradu vozi audia a4 srpske registarske oznake
 
Bio kod putane daje sve malo starija ali u kondiciji svršila 3 puta sva se trese u autu samo hoće imam video normal bez njezine face vide se mladeži ko je bi znao da su njeni . Mercedesa je okej za ljude od 40 do 60 koji nemaju šta ali nezna se baš... pušenje top ima neka manuela iz dj bude kod starog lidla čuo sam da je žena top topova
A koji je to stari Lidl
 

Top. Simpa cura jako. Svaka preporuka od mene, budite ljubazni i kulturni da ovakva cura dođe ponovno i još neka takvog kalibra kod nas. Ostale su za mene daleko ispod ove cure (moje mišljenje)...od sada samo kod nje ako budem imao ponovno priliku. Lp do sljedećeg dolaska sabrine 😊(valjda ne prekršim)...
Rekla je da će opet doč... cura je odlična bio jučer. Blowjob je odličan i sex isto. Cura kako jaše je nešto posebno. Isprobali smo puno poza, al kad me zajašila, nakon par minuta sam napunio kondom. Da bar imam više love uzeo bi cijelu noć s njom. 😊
 
Tijelo je odlično, faca isto... jako je lijepa. E sad što se tiće toga koja mi je više legla, da ti iskreno kažem Sabrina. Sa Valentinom mi je također bilo odlično, ali mislim da Sabrina pobjeđuje kod mene što se tiče svega.
Još je danas tu ako se nevaram. Treba je nekako nagovorit da ostane duže. Da budem iskren još bi jednom ponovio s njom da kraja tjedna. Ako ostane.
 
Realno zadnjih nekoliko mjeseci je 90% oglasa fejk, druge ženske iza oglasa ili škart ženske. Čim se pojave neke dobre, odmah navala. Eto poruka pimpovima koji čitaju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh