OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Mallory... kraljica.

Vrh, najbolja na balkanu.. Snima filmove sa inostranim produkcijama msm čak I Brazzers jedno vrijeme, radila sa Alettom Ocean, ima ju I u spotovima, superstar je, a jbt jako druželjubiva, prijatna, usluga I servis full, sve radi i nitko joj me može prići u tom.. a preša sam dosta...🤫 pritom zna neke tehnike.. ma fantastično! Odi obavezno
Imas kako link puno umjetničko ime?
 
Vidim više profila po 100 eura, da nemam lagani ptsp od lažnih profila već bih dogovarao. Čekam hrabre mladiće na forumu da se aktiviraju i bace recenziju haha


Bio sam neki dan kod ove, malo jača nego na fotkama, nešto bolje na fotkama izgleda, no jebao sam i puno gore. Zna dobro engleski, puši bez gume, 20 godina, pa na kraju solidna trojka od 5.
 
Dogovorio se s ovom jer mi izgleda odlično i htio sam probati s crnkinjom ove godine
Došao ja na adresu kad me doćeka ova
može biti da me agencija zajebala ili stvarno koristi profil te cure.
Nije baš gabor ali sam se okrenuo i otišao čekat ču kad naleti bolji izbor ionako sam se malo zadovoljio u Zagrebu pa mi ga nije hitno umočit 😅😂
Dobro pa nije ova da te istuče
 
400e.. vrijedi duplo
Koliko šta vrijedi je subjektivno uglavnom zavisi o iskustvu, eto npr. kod one kovrčave crne što sam bio prošli mjesec meni je nakon pol sata već dosadila, Al bilo je ok. kad smo na kraju završili i malo pričali prisjela mi je kad je rekla da je neki lik ostavio 600 eura za 3 sata, ja stvarno ne znam šta su 3 sata radili, i eto sad je njoj u glavi da ona vrijedi 200 na sat jer je neki zagorili idiot koji ne zna bolje ili netko kome su pare fun kuponi ostavio toliko, sjebali su nju i sve ostale koji bi možda išli kod nje, a po mom iskustvu cura je u najbolju ruku prosjecna
 
Koliko šta vrijedi je subjektivno uglavnom zavisi o iskustvu, eto npr. kod one kovrčave crne što sam bio prošli mjesec meni je nakon pol sata već dosadila, Al bilo je ok. kad smo na kraju završili i malo pričali prisjela mi je kad je rekla da je neki lik ostavio 600 eura za 3 sata, ja stvarno ne znam šta su 3 sata radili, i eto sad je njoj u glavi da ona vrijedi 200 na sat jer je neki zagorili idiot koji ne zna bolje ili netko kome su pare fun kuponi ostavio toliko, sjebali su nju i sve ostale koji bi možda išli kod nje, a po mom iskustvu cura je u najbolju ruku prosjecna
Niste kliknuli pa ti dosadila 😆
 
Koliko šta vrijedi je subjektivno uglavnom zavisi o iskustvu, eto npr. kod one kovrčave crne što sam bio prošli mjesec meni je nakon pol sata već dosadila, Al bilo je ok. kad smo na kraju završili i malo pričali prisjela mi je kad je rekla da je neki lik ostavio 600 eura za 3 sata, ja stvarno ne znam šta su 3 sata radili, i eto sad je njoj u glavi da ona vrijedi 200 na sat jer je neki zagorili idiot koji ne zna bolje ili netko kome su pare fun kuponi ostavio toliko, sjebali su nju i sve ostale koji bi možda išli kod nje, a po mom iskustvu cura je u najbolju ruku prosjecna
Sa Mallory bih mogao satima pričati, izuzetno svestrana, ljupka I interesantna cura.. uvek za šalu i zabavu.. piši joj pa vidi paše li ti ili ne, logično ... :)
Sretno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh