OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

i ja ju bas mjerim, nekako mi je gust kad sa 100kg nasrnem na neku tako sitnu
Bio ja u cetvrtak(valjda je tek tad dosla jer kaze da sam prva musterija) i onako, ne preezadovoljan. Lijepa je u licu i tijelomima dobro ali sise silikoni sto je meni minus i iza preko dupeta ima nekakve oziljke, ko zna sta je operirala hah.. pusenje s kondomom od 5sec, tu sam planiro otic van al sam zurio i reko ajde.. po meni se ne isplati
 
Obzirom me crna čokolada zeznula i samo je nestala, otisao sam kod ove:



Dogovor spor, vec sam htio i odustati ali sam poprilicno zagorio a ostala ponuda mi nije bas po ukusu pa rekoh ajde..
Uglavnom, sporo odgovara, ali kad smo se dogovorili i sporazumjeli, bilo je ok.
Dogovor je bio 230€ za 1h sa ukljucenim CIM-om. 2 pucnja.
Apartman u centru grada, u blizini Kapa centra. Uredan, cist i pristojan.
Djevojka sa slike ali malo jaca nego na slikama, meni taman. Nije debela ali je ima. Nije ni niska. Engleski 0 bodova, ne razumije nista, samo se smjeska..
Ne volim bas tetovaze pa mi je u startu bio malo minus jer ih ima poprilicno ali ukupni dojam je vise nego dobar. Tuš, pa akcija. Prvo oral, bez kabanice. Poprilicno dobar, sloppy.. brzo sam bio blizu, jbg zagorio sam, skuzila je pa je htjela zavrsiti ali sam ju prekinuo. Poprilicno je velika ali sam ju lako okretao i dosta suradjuje, okrenuo sam ju odmah u doggy, lijepo se namjestila i sama ga namjestila. Udarao sam poprilicno, nije mi se svidjelo jedino preglumljavanje, nisam bas nesto pretjerano obdaren pa njeno stenjanje i dahtanje nije bas bilo prirodno al ajde, ne treba cjepidlacit. Okrenuli se da je ona gore, tu me satrala za par minuta. Stisnula me gadno i radila neke kruzne pokrete i bio sam gotov. Nakon toga, pauza 20ak min. Ona tipkala po mobu pa nije bas bilo nesto zabavno, pokusao se sporazumiti ali nije islo. Nakon toga, poceo ju pipkati, da se dirati svuda.. pocela sa rucnim radom, nije mi se alatka bas dizala, ali kad ga je stavila u usta, odmah je bilo bolje. Tu je gledala da odradi sto prije ali nije bas islo ( inace ne mogu 2x u kratkom vremenu ) pa se malo namucila ali trudila se. Svrsio u usta, pocela ga vaditi odmah van, nisam pustio pa sam se istovario drugi put komplet u usta.
Nije se bunila..
Sve u svemu, ponovio bih. Jedno od boljih iskustava u zadnje vrijeme, nije bilo mehanicki. Ispratila me sa smjeskom...
 
Ista cura. Uživo je još ljepša nego na slikama. Vedra, vesela, nasmijana, oral bez, nekoliko poza, baš uživa. Higijena na nivou, čist stan, ona lijepo miriše. Ja sam se lijepo proveo, nisam siguran smijem li ponoviti da se ne bih počeo zaljubljivali.
ženska je vrh... svaki dan refresham EGE ne bi li vidio njen profil.
A valjda će se vratit uskoro
 
Ja sam za vikend htio kod one male anie sto su se nudile u duo,sve dogovorio,dosao i poljubio vrata. Prvo napise cekaj ispred i onda napise da se ne osjeca dobroXD okrenuo se i otisao.
Bongo,jel ti Zoe rekla cijene? Ne pise na egeu
 
Ja sam za vikend htio kod one male anie sto su se nudile u duo,sve dogovorio,dosao i poljubio vrata. Prvo napise cekaj ispred i onda napise da se ne osjeca dobroXD okrenuo se i otisao.
Bongo,jel ti Zoe rekla cijene? Ne pise na egeu

Pitala me prvo na koliko vremena, rekao 1h pa 200€. Nismo dalje o cijenama za pola sata jer sam htio 1h i 2x.
Dogovorili samo CIM dodatno. Prvo rekla 250 pa sam se cjenkao na 230€.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh