OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Molim iskustvo. Adresa mi se ne sviđa nimalo...
Picka sa profila je bila u Osijeku prije mjesec dana, sada vidim da je u Crnoj Gori... A i taj profil "Karen" je svuda po hrvatskoj... 😆 Tako da bi bilo dobro da prvo pitas za neki selfie, cisto da se uvjeris tko se krije iza...
 

Neko iskustva?
Ja bio brate, sitna , smješkala se , nezna eng. Sise male ispuhane Sve osrednje, bio dogovorio sa nekom sisatom , bila dva dana na ege došao a ova me dočekala , bio zagorio da bi i mrtvu kokos izjebo!
 
Dođoh, vidjeh i odoh mala je malo popunjenija nego na slikama ko voli malo masnije dobro će mu doć.
Gabor nije al mi nije nešto možda bi ju jebo da spusti na 80 eura
 
  • Like
reagiranja: C.K
Dođoh, vidjeh i odoh mala je malo popunjenija nego na slikama ko voli malo masnije dobro će mu doć.
Gabor nije al mi nije nešto možda bi ju jebo da spusti na 80 eura
Sve su praktički masnije već na fotkama. Moje zlatno pravilo je naći jednu fotku gdje izgleda najlošije pa nju gledam jedino 😂
 
Dođoh, vidjeh i odoh mala je malo popunjenija nego na slikama ko voli malo masnije dobro će mu doć.
Gabor nije al mi nije nešto možda bi ju jebo da spusti na 80 eura
Masnija i jos dobro cepa. Pa one misle da je ovo Norveska jebote.
 
Meni više ne odgovara na poruke otkako sam ju pitao jel može 100 eura za pola sata 😂
Lagano rjesenje za taj problem, i preporuka svima zapravo. Poseban mobitel za kurvanje sa 2 SIM kartice. Prvi broj za ispipavanje terena, pokusaj spustanja cijene, dogovoaranja usluga koje nisu ukljucene, itd, itd. Ako blokira ili ne da, a tebi se bas ide kod te, javljanje s drugog broja malo drukcijom porukom da ne skonta da je ista osoba i dogovor ;)
 
Da, samo sto masa njih ne vrijedi ni 100...
Pa zato takve dolaze u Osijek jer vamo nemaju konkurencije pa mogu tražit 150 a da su u Zagrebu nebi ih nitko ni jebo ni za 100.
Treba spuštati cijenu na 100 eura pola sata i ni eura više jer sve preko nije realno samo mi u Hrvatskoj plaćamo tako velike cijene za kurve
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh