OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Naci cu takav razgovor, sve spika kesh na ruke, itd. Pa kad dodjes tamo, ide neka pizdarija da uplatis na najblizu benzu "uplatnicu" iliti barcode za aircash. Tko prvi mi dokaze da butra nije fejk, dobija porciju cevapa.
Kao što brko kaže, sve su fejk sa wapp računima, malo sam ih istraživao iz dosade. Bar jedno 20 profila, svi imaju isti modus operandi, istu priču, pošalju listu toga što rade al traže dio ili pola preko aircasha ili abona radi sigurnosti. Nakon navaljivanja da mi pošalju sliku kako izgledaju jer kao neću platit na neviđeno 30 ili 50 eura uglavnom mi pošalju par slika. E sad ide ono pravo, odem na net provjerim slike na netu i uvijek su lažne, skinute s nekih stranica, kada ih suočim s tom činjenicom komunikacija prestaje i budem blokiran. Dalje, ovaj profil Seksi Katarina to su slike cure iz Nuštra zove se Lea Stočko ima OF i ima na redittu kanal njenih obožavatelja tako da je isto lažan oglas, kada sam osobu koja se predstavlja iza tog oglasa upozorio na to isto blokada. Također sam jednom navaljivajući za slike otkrio da su lažne upozorio osobu da sam ju razotkrio ispostavilo se da je iza oglasa osoba muškog spola koja na ovaj način izvlači lovu i zarađuje te ima nekoliko oglasa preko kojih to radi. Računica mu je jasna ako te i prevari za 30, 50 ili 100 eura konta da nećeš ići na policiju prijaviti da si prevaren dok si sređivao seksualne usluge. Lijep pozdrav iz Osijek.
 
Naci cu takav razgovor, sve spika kesh na ruke, itd. Pa kad dodjes tamo, ide neka pizdarija da uplatis na najblizu benzu "uplatnicu" iliti barcode za aircash. Tko prvi mi dokaze da butra nije fejk, dobija porciju cevapa.
a čekaj ovi svi u rubrici brazilke,latine itd su debili onda? mi pojedini koji smo bili sa strankinjama i dogovarali whappom smo onda idioti? Svaki dogovor ide preko whappa uglavnom je business whapp, a to šta kod vas nema ničeg osim prevara jebiga. Sad je počelo plaćanje i karticama jer previše njih dogovori pa ne dođu pa opet ekipa piše da su fejk, nikad nikom nis ne pase, odvoji novac ako si gospodin otiđi na mjesto gdje je provjereno i jebi ko gospodin.
 
Naci cu takav razgovor, sve spika kesh na ruke, itd. Pa kad dodjes tamo, ide neka pizdarija da uplatis na najblizu benzu "uplatnicu" iliti barcode za aircash. Tko prvi mi dokaze da butra nije fejk, dobija porciju cevapa.
sve stoji sto ti pises al nemoj pisat da je SVE s poslovnim računom prevara, jer nije. Mislim da je dovoljno prestat komunikaciju nakon sto traži bon ili slično.
 
Poslao poruku, odmah odgovara. 200€ , skoro sve dozvoljeno, anal u cijeni. Lokacija Hotel Waldinger, veli lova kad se vidimo. Predobro zvuči da bi bilo, a imam 1h+ vožnje... Malo škakljivo...
U Waldingeru nema niti jedne sve koje kazu da su tamo kao kes na ruke dodes i onda uplata unaprijed sve prevara.
To neki debil stoji iza toga
 
Neka nova stigla jel tko bio?
 
Bok ljudi, sta je sa Stelom Op., znam da se moglo s njom do prije dvije godine dok je nisu vidjeli na jahti, ima li tko kakvo iskustvo ili vijest sto trazi i kako doci do nje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh