OnlyFans djevojke




 
A šta mislite, od uvjek je Karimović baš pljuvala po Lei, i svašta stavljala na storye, da je loptoglava, da je ružna, kako je može netko gledat i svašta...
Do nedavno, a sad svako malo surađuju.
Kriza pa se ponižava da dobi folwere od Leje ?
 
Evo da vidite što Gabica radi, uzima pare i laže i mulja
Poslala video od 5 sekundi za 50€ koji istekne nakon 5 sekundi
Nemoj te ništa slučajno uzimati od nje, i na only fansu su samo obučene slike, katastrofa, jadno i bijedno
 
A šta mislite, od uvjek je Karimović baš pljuvala po Lei, i svašta stavljala na storye, da je loptoglava, da je ružna, kako je može netko gledat i svašta...
Do nedavno, a sad svako malo surađuju.
Kriza pa se ponižava da dobi folwere od Leje ?
E mislim da nisi upucen zasto je karimovicka pljuvala po lei a ako ces bas i penava je pljuvao po plenkovicu.ne kuzim ak se zakacis sa nekim po tebi valjda do kraja zivota se ne smiju pomiriti srediti nesuglasice
 
E mislim da nisi upucen zasto je karimovicka pljuvala po lei a ako ces bas i penava je pljuvao po plenkovicu.ne kuzim ak se zakacis sa nekim po tebi valjda do kraja zivota se ne smiju pomiriti srediti nesuglasice
Al ajde da i to objasnimo zasto su se posvadale iako sumnjam da je to nesto bitno i da to nekog zanima sem ovog dragana.dogovorili su live neki,karim je sve organizirala rezervirala i dva dana prije lea kao ne moze nije paihicki ok i nakon 5 dana lea u spanjolskoj.eto ukratko lea sjebala josipu za live.bilo na liveu tik tok josipa objasnila
 
Evo da vidite što Gabica radi, uzima pare i laže i mulja
Poslala video od 5 sekundi za 50€ koji istekne nakon 5 sekundi
Nemoj te ništa slučajno uzimati od nje, i na only fansu su samo obučene slike, katastrofa, jadno i bijedno
Ja se s njom cuo prvi put kad je bila u splitu
Rekla 150€ za 2 sata i kad smo se dogovorili da ona dode meni 10 min prije poslala poruku da je cijena 200 za sat vremena.
Drugi put sad kad je u Zgu,sat 80 i kad sam bio skoro kod nje na lokaciji poslala da je to premalo,da ona vrijedi minimalno 100 eura
I nakon toga vise ne pokusavam😃
 
Al ajde da i to objasnimo zasto su se posvadale iako sumnjam da je to nesto bitno i da to nekog zanima sem ovog dragana.dogovorili su live neki,karim je sve organizirala rezervirala i dva dana prije lea kao ne moze nije paihicki ok i nakon 5 dana lea u spanjolskoj.eto ukratko lea sjebala josipu za live.bilo na liveu tik tok josipa objasnila
Tad je mogla reći da je Lea glupa, i sve ostalo a ne fizički izgled, ne možeš za nekog pisati da ti se bljuje koliko je ružna, a kasnje se lizat sa njom. Jadno, sramotno i ponižavajući.
To je baš jadno od Karimovićke, toliko se ponizit 😂🤮
Mandarina je najbolja 👌
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh