OnlyFans djevojke

Zato jer je on Bati Gol. Njemu svaka pristaje jer je jebao svaku poznatu žensku iz ex Yu za nekoliko somova a po netu žica jel ima iko išta iz Siska.
 
Ti si isto cijepljen od realnosti i objektivnosti. Utuvio si u glavu da ima kurac i ne popustas. Gle, nema kitu, gledao sam. A ti ako tvrdis da se vidi posalji ovdje screenshot.
Glup si ko jebeni kurac više. pogledsj kraj videa gdje mu se vide jaja dok ih drži rukom . S čim ih onda nabija i jebe ??? Strapon nema, gaće nema ,šta im namješta iza guziva da stavi ?? Zrak ???
 
Glup si ko jebeni kurac više. pogledsj kraj videa gdje mu se vide jaja dok ih drži rukom . S čim ih onda nabija i jebe ??? Strapon nema, gaće nema ,šta im namješta iza guziva da stavi ?? Zrak ???
Mala digresija.ne jebe jer mu se ne dize zbog velike kolicine zenskih hormona.ljudi ta je sa kitom koja se ne dize ,pale ju ili ga muskarci a sa zenama snima al ne jebe.ima jos jedan trans u srbiji mislim da se zove vanja ili tako nekako e taj jebe i dize mu se
 
Mala digresija.ne jebe jer mu se ne dize zbog velike kolicine zenskih hormona.ljudi ta je sa kitom koja se ne dize ,pale ju ili ga muskarci a sa zenama snima al ne jebe.ima jos jedan trans u srbiji mislim da se zove vanja ili tako nekako e taj jebe i dize mu se
Ne jebe ali ima kitu što ovaj jebeni frustrirani leonardo ne vidi al bitno da na svakoj temi on napada kolege . i pljuje po svakoj kurvi a kod nijedne nije bio . Nijedne jebene recenzije nema
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh