OnlyFans djevojke

Eto sad gledam jedini video fali mi melanie u dvoristu ajde lovator os 5 euro na air cash gdje god os 5 dajem moze i 6 pa mi posalji listo sam balkan fun taj nemam kad si pametan da te vidim ili zacepi gubicu ja ti dajem 6 a mene pljujes 3 po videu koji sam dao 25
 
Prodavaj negdje drugdje, ovaj forum i podforum je za stavljanje slika i videa, besplatno, a ne da se prodaje, s time se gubi smisao ove teme i kompletno foruma.
 
Pa forum ti ne sluzi za marketplace jer ovdje na forum nije ni otvoren marketplace ti samo preprodajes i oces zaradit kikiriki
 
Pa dobro nasla se dva pametna lovator i tinijus nije forum za prodaju onda stavljajte pizda vam materina bedplatno video uratke a ne serite platili smo ili ajmo razmjena video za video ili kupi neki pa ti dam taj ovdje ste vi svi cigani to se ja kunem svime da jeste imate video slike nitko ne objavi nista daj ovo daj ono svi bi da se salje vama a ne uzvratite kolko vas kupi video ne stavlja tu tek kad izaso na telegramu ili online onda netko stavi tu poserem se ja na vas tu ja cu vama dat po 5 euro po video koji nemam s air casha bas me zanima koliko ce se ljudi javit ili bi svi 15-25
 
Pa dobro nasla se dva pametna lovator i tinijus nije forum za prodaju onda stavljajte pizda vam materina bedplatno video uratke a ne serite platili smo ili ajmo razmjena video za video ili kupi neki pa ti dam taj ovdje ste vi svi cigani to se ja kunem svime da jeste imate video slike nitko ne objavi nista daj ovo daj ono svi bi da se salje vama a ne uzvratite kolko vas kupi video ne stavlja tu tek kad izaso na telegramu ili online onda netko stavi tu poserem se ja na vas tu ja cu vama dat po 5 euro po video koji nemam s air casha bas me zanima koliko ce se ljudi javit ili bi svi 15-25
Daj pajdo diši malo, jesi bio u školi kad ste se učili stavljat zarez i točku?
 
Pa dobro nasla se dva pametna lovator i tinijus nije forum za prodaju onda stavljajte pizda vam materina bedplatno video uratke a ne serite platili smo ili ajmo razmjena video za video ili kupi neki pa ti dam taj ovdje ste vi svi cigani to se ja kunem svime da jeste imate video slike nitko ne objavi nista daj ovo daj ono svi bi da se salje vama a ne uzvratite kolko vas kupi video ne stavlja tu tek kad izaso na telegramu ili online onda netko stavi tu poserem se ja na vas tu ja cu vama dat po 5 euro po video koji nemam s air casha bas me zanima koliko ce se ljudi javit ili bi svi 15-25
Pa ako si već kupio video za 20-25$ ne žicaj okolo i ne prodavaj videe nego šuti i zadrži za sebe. Jadan, svi se pretrgli žicajući njegove videe
 
Meni samo nije jasno koliko taj frajer (tonkovic) ima profila. Im taj onaj splico i barca to je sve ista osoba. Nitko toliko nepovezano ne piše rečenice osim njega, tj. kojemu je cijeli komentar jedna rečenica.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh