OnlyFans djevojke

Vidin i da je kubik glave Gabi makla ig i vise je nema na egg
Stvarno? Nije ni cudo, bilo negativnih komentara masu, ne bi ni ja na njenom mistu.... Plus mislim da je imala i ovde profil, a ovde pogotovo negativnih bilo... Jebiga za 200 eura imas ovdje dobre i top spanjolke, kad usporedis sa vidjenim...jebiga, imas vani par snimki i to ti odma "dize cijenu"
 
Stvarno? Nije ni cudo, bilo negativnih komentara masu, ne bi ni ja na njenom mistu.... Plus mislim da je imala i ovde profil, a ovde pogotovo negativnih bilo... Jebiga za 200 eura imas ovdje dobre i top spanjolke, kad usporedis sa vidjenim...jebiga, imas vani par snimki i to ti odma "dize cijenu"
Znaci, fascinantno mi je kako si je zenska sjebala karijeru. Svi koji su bili kod nje su pisali da ne valja, da je ruzna, itd. Onda kad izade video gdje se vidi da je stvarno debela i ruzna, odmah svi odustanu od nje. Treba reci Balkanfunu da snimi sa onim nilskim konjima Cookie i Marijom Poljakom.
 
E bila je prije grupa na telegramu za nju ali sve zatvoreno nema vise nigdje nista i cak je i po onom balkanjizz netko objavljivao ali brzo ona to skloni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh