OnlyFans djevojke

Ima li ko kakvih slika sa OF od ove ribe?

Brutalna je



Ti si 10eti koji pita....rekli smo mi koji smo iz Splita već sve.
Cura nije glupa da okači gole slike, poznaju je svi u gradu jer je dobra riba i izlazi na šminkerska mjesta.
Da je kuraba je, sigurno je bubaju, ali zatvoreni krug.

Ovo očigledno koristi ko dodatnu zaradu, navodno, kači slike iste ko na Instagramu - nema golotinje, zato mi se ne baca novce.
Viđa sam je po klubovima, obuče se tako da su joj samo bradavice pokrivene - već ionako onda sve vidiš osim pice a nju sigurno neće slikat pa da joj se cijeli grad smije.
Dize sebi popularnosti i da je svi žele, da postigne jaču cijenu u zatvorenom krugu, očigledno, moja pretpostavka.
 


 
Ti si 10eti koji pita....rekli smo mi koji smo iz Splita već sve.
Cura nije glupa da okači gole slike, poznaju je svi u gradu jer je dobra riba i izlazi na šminkerska mjesta.
Da je kuraba je, sigurno je bubaju, ali zatvoreni krug.

Ovo očigledno koristi ko dodatnu zaradu, navodno, kači slike iste ko na Instagramu - nema golotinje, zato mi se ne baca novce.
Viđa sam je po klubovima, obuče se tako da su joj samo bradavice pokrivene - već ionako onda sve vidiš osim pice a nju sigurno neće slikat pa da joj se cijeli grad smije.
Dize sebi popularnosti i da je svi žele, da postigne jaču cijenu u zatvorenom krugu, očigledno, moja pretpostavka.
Doslo je do toga da si prosjecne kurabe mogu dizat popularnost po gradovima hahahaa, stari moj umjesto da ih se baci na samo dno drustvene ljestvice pa da ju ni rodena mater ne bi htjela na 100 metara udaljenosti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh