OnlyFans djevojke

Nemam se razloga nalazit s ovakvim seljoberima :) vrlo rado cu se naci s nekim, tim više što nemam partnera za snimanje, ali to definitivno neće biti netko tko se skriva iza Nicka bez slike :) ne, ne zanimaju me niti nalaženja za novce, ako ću se s nekim naći to će biti za 0 zato jer to ja želim. A da mi nudiš sve novce svijeta tu tvoju kitu ne želim vidjeti, jer prije svega, intelektualno mi baš ništa ne možeš pružiti niti me svojom inteligencijom napaliti :) da si pametniji, di bi to bio kraj...
Nadam se da ga trazis medu onima koje poznajes..:p
 
Ja sam poslo rijetko sta na starom profilu davnih dana i ova grupa je postala samo dopisivanje nema pravog kontenta dobrih picki budimo realni no hejt samo kazem kako je
 
Ljudi tko mi može reći zbog čega netko uopće plaća OF? Po meni je to najbolji primjer bacanja novaca.
ko zove tarot, vidivitog milana, gifta kretene na tiktoku, pretplaćuje se na brazzers, kupuje spakirano mljeveno meso, pije vodu iz pipe, gleda mečeve preko payper views, plaća pretplatu na jutarnji list, pretplatu za HRT, kupuje bonove na INI da plati za nadolazeći sex...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh