OnlyFans djevojke

TO je isto kao kad dode novi proizvod u ducanu, a skeptičan si da ga kupiš jer ne znaš da li je kvalitetno novac-kvaliteta, i onda pitaš susjede prijatelje itd da li su oni kupili, ili čitaš komentare.
 
Pickopacenik a registriran si na forumu za drkanje od 2020, ma daaaaj. Nabijaš obavijesti bzvz nikoga nije briga i nije došao čitati ovakva sranja
Stari ja sam registriran ovdje radi toga da vidim sta valja i di se valja predplatiti. Ne drkam frende na plasticne trebe i da ako te zanima podjeliti cu ti broj od karimovicke privatni nikakv problem…al sta ce tebi to kad ionako nemas para da joj platis 2 min poziva
 
Na početku prvih 4-5 postova sam citao,na kraju odustao od ovih uvjeravanja jednih i drugih i nekih picke materine vodenih žigova na OF…,samo rokajte sadržaj koji imate i nemojte ponavljati stalno isti sadržaj…,boli me kurac jeo ovako ili onako ili jesi ti ili nisi…,samo pozitiva…
 
Na početku prvih 4-5 postova sam citao,na kraju odustao od ovih uvjeravanja jednih i drugih i nekih picke materine vodenih žigova na OF…,samo rokajte sadržaj koji imate i nemojte ponavljati stalno isti sadržaj…,boli me kurac jeo ovako ili onako ili jesi ti ili nisi…,samo pozitiva…
Ma puši kurac. Nikad ništa nisi stavio i još moliš da se ne ponavlja staro koje doma printaš i stavljaš u fascikle ko dabar da drkaš. Ja barem ne tražim i ovdje sam baš zbog ovakvih rasprava. :ROFLMAO:
 
Ma puši kurac. Nikad ništa nisi stavio i još moliš da se ne ponavlja staro koje doma printaš i stavljaš u fascikle ko dabar da drkaš. Ja barem ne tražim i ovdje sam baš zbog ovakvih rasprava. :ROFLMAO:
Alo jazavac zavari mi se na jaja,lupaš gluposti,nikada molio nisam…,boli me kurac za tvoje mišljenje tu jel je nesto ili nije…,imaš privat poruke i tamo se raspravljaj sa dotičnom….,a ne trolati sa nebitnim idiotarijama forum i tjerati ljude sa njega…,tko tebi kavaz drma jazo…,govedo retardirano…
 
Izdrkotino možeš mi samo i dalje pušiti kitu i moliti me i dalje da ga glabaš…,zato odjebi od mene i laži drugima govedo retardirano…
imaš privat poruke i tamo se raspravljaj sa dotičnom….,a ne trolati sa nebitnim idiotarijama forum i tjerati ljude sa njega…,tko tebi kavaz drma jazo…,govedo retardirano…
stavljaj to novo ako kazes da za to sluzi forum a ne trolaj dabru. trzis da ti drugi stavljaju bez da si ikad ista stavio i jos gospodin trazi nesto novo na sto jos nije izdrkao. pa izvadi to iz fascikle dabrino i stavi kad vec trazis od drugih. ja ne trazim nista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh