OnlyFans djevojke

A da isto tako cu samo napomenuti da taj lik kojeg si spomenula da te stalka,zar to nije onaj lik s kojim si se karala ali nije ti se svidio? Mislim dosla si u krivi grad sreco jer ovdje postoje malo jace glave u gradu koji saznaju cijelu biografiju o tebi,od kredita,do onoga sto posjedujes pa sve do toga di se kreces
 
Pa ne moram se ja skrivat iza nicknamea jer ionako mozes ti mene vidjeti uzivo pa cu ti ja pokazati kurcinu bez problema jer ja nemam srama,a k tome susi ti se pickica jer se pravis fina a s druge strane si ono…nista specijalno.
A to da ti se susi picka nebi bas rekao
Nemam se razloga nalazit s ovakvim seljoberima :) vrlo rado cu se naci s nekim, tim više što nemam partnera za snimanje, ali to definitivno neće biti netko tko se skriva iza Nicka bez slike :) ne, ne zanimaju me niti nalaženja za novce, ako ću se s nekim naći to će biti za 0 zato jer to ja želim. A da mi nudiš sve novce svijeta tu tvoju kitu ne želim vidjeti, jer prije svega, intelektualno mi baš ništa ne možeš pružiti niti me svojom inteligencijom napaliti :) da si pametniji, di bi to bio kraj...
 
Sve u svemu moj komentar na tvoje ekspocioniranje ovdje i po ostalim mrezama govori samo to da si 0 i da sve sto se djeli okolo tvoje neces nista dobiti sa time kao i sto suzana zvonar nije..ona kao prijavila ekipu a polciju boli kurac za to,samo ti mozes najebat nitko drugi.
 
Sve u svemu moj komentar na tvoje ekspocioniranje ovdje i po ostalim mrezama govori samo to da si 0 i da sve sto se djeli okolo tvoje neces nista dobiti sa time kao i sto suzana zvonar nije..ona kao prijavila ekipu a polciju boli kurac za to,samo ti mozes najebat nitko drugi.
Ne znam tko je to, niti me zanima :) niti cu koga prijaviti uostalom, imam pametnijeg posla. Ako ti je toliko stalo da umoliš moju golu sliku evo ja ću vam ju tu zaljepit samo da vam smiri strasti i uštedim trud i 5 eura. Nije beg cicija 😜
 
Znaci bacas dokaz da si se bavila prostitucijom…eto krasno hahaha
Apsolutno sam transparentna. Nije mi bed rec da sam se par puta našla. :) i nije mi bed rec da me takvi ko ti nece jebat za sve novce svijeta, nego samo možete baviti drkicu na moju malu usku pičkicu :) 🔥 i nije mi bed verificirati ig profil kad skupim 10k pratitelja, i nije mi bed pokazat ime i prezime. I šta ćemo sad ?
Sama si plaćam režije, stan, kredit i hranu, tako da bih tanko kakala da me brine tko Ce sta rec
 
Pa eto ako si toliko transparetna kao ti kazes pokazi onda ljudima da si jaka na djelima a ne na rijecima. Objavi videe svoje tih karanja koje si radila za pare,a tek onda dobijes respect,a ovako sto pricas hahaha
Mene iskreno boli ona stvar jer znam da vecinom seres i ocito je da molis ljude za lovu da ti placaju…a to da se ne nalazis vise za pare eh to nebi rekao
 
Pa eto ako si toliko transparetna kao ti kazes pokazi onda ljudima da si jaka na djelima a ne na rijecima. Objavi videe svoje tih karanja koje si radila za pare,a tek onda dobijes respect,a ovako sto pricas hahaha
Mene iskreno boli ona stvar jer znam da vecinom seres i ocito je da molis ljude za lovu da ti placaju…a to da se ne nalazis vise za pare eh to nebi rekao
ne sviraj kurcu i prekini da smaraš
 
TO je isto kao kad dode novi proizvod u ducanu, a skeptičan si da ga kupiš jer ne znaš da li je kvalitetno novac-kvaliteta, i onda pitaš susjede prijatelje itd da li su oni kupili, ili čitaš komentare.
 
Pickopacenik a registriran si na forumu za drkanje od 2020, ma daaaaj. Nabijaš obavijesti bzvz nikoga nije briga i nije došao čitati ovakva sranja
Stari ja sam registriran ovdje radi toga da vidim sta valja i di se valja predplatiti. Ne drkam frende na plasticne trebe i da ako te zanima podjeliti cu ti broj od karimovicke privatni nikakv problem…al sta ce tebi to kad ionako nemas para da joj platis 2 min poziva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh