OnlyFans djevojke

Nego čija, kak znaš to sve
zato kad ju nitko "ne zna". tak inače operiraju, dolaze iz ne znam koje države, ali se pokušaju probit drugdje. za neke znaš da su legit, pogotovo kad operiraju pod pravim imenom i prezimenom, no ova pokazuje cijelo lice bez beda, ali s fejk imenom, zato mi takvi profili smrde. no, ne mora biti. nek neko kaže da ju zna i sve pet. no, male su šanse kod ove...
 
zato kad ju nitko "ne zna". tak inače operiraju, dolaze iz ne znam koje države, ali se pokušaju probit drugdje. za neke znaš da su legit, pogotovo kad operiraju pod pravim imenom i prezimenom, no ova pokazuje cijelo lice bez beda, ali s fejk imenom, zato mi takvi profili smrde. no, ne mora biti. nek neko kaže da ju zna i sve pet. no, male su šanse kod ove...
Čekam 10000 pratitelja na IG da mogu naplatiti sadržaj na IG, do tada mi se ne isplati pokazivati puno ime :)
 
Moj je sadrzaj zaštićen...postoji opcija da ukoliko se dijeli, mogu kazneno goniti osobu...zato imam vodeni žig, i uključenu tu opciju, što nema svaka cura jer joj paše svakakva promocija :) eh sad je li zato nije dijeljeno, tko će ga znati....:)
Nemaš ti ništa, To je vlasništvo Fanslyja i njihov je žig. Tehnički ti prva možeš biti tužena jer stavljaš sadržaj sa Fanslyja na Reddit itd. Definitivno to nije razlog zašto nema tvog sadržaja.:)
 
Nemaš ti ništa, To je vlasništvo Fanslyja i njihov je žig. Tehnički ti prva možeš biti tužena jer stavljaš sadržaj sa Fanslyja na Reddit itd. Definitivno to nije razlog zašto nema tvog sadržaja.:)
Slazem se sa kolegom ovdje. Takodjer isto tako da netko objavi sve objave tvoje sa fanslya ti tu nemozes a ma bas nista,jer ti si ta koja je suocena sa time da moze doci do toga. Isto tako znam zasto nema njenog sadrzaja okolo jer naplacuje videozapise seksa od minute 70€ hhahaha…frendovi kupili znaci ne vrijedi 20€ a kamoli 70…tako da bez beda ja sve posaljem ovdje ekipi al razocarat ce te se vise nego sto ce vam pasat
 
Takodjer isto tako mogu sa 100% pravom reci da ta cura ima kao nekog jebaca a ono nakraju bira likove sa fanslya ili instagrama…mislim ima neka sema…sve u svemu daleko od toga da vrijedi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh