OnlyFans djevojke

GOGEvIkWkAAo3DY
Tko je dotična trebica
 
Radi kao stuardesa
Ali izgleda da je to samo jedan izvor prihoda :D
Ja sam uvjerem da je to postena djevojka radi dobar posao placen bar u dubai emiratess vjv ili tako neka kompanija plus influensing joj je jak puno uzima za reklame plus jazavce koji joj placaju instagram onaj k prakticki ta obicne slike pretplatu tako da mala ozbiljnu vrti sigurno dovoljnu da se ne mora rokat za lovu.
 
Ja sam uvjerem da je to postena djevojka radi dobar posao placen bar u dubai emiratess vjv ili tako neka kompanija plus influensing joj je jak puno uzima za reklame plus jazavce koji joj placaju instagram onaj k prakticki ta obicne slike pretplatu tako da mala ozbiljnu vrti sigurno dovoljnu da se ne mora rokat za lovu.
Cuj, u kratkom roku je kupila auto i stan u dubaiu (tako se barem hvalila)
Pa ne znam baš da toliko dobro zaraduje od toga
 
Cuj, u kratkom roku je kupila auto i stan u dubaiu (tako se barem hvalila)
Pa ne znam baš da toliko dobro zaraduje od toga
da znate ines nikic znali bi da ima jako bogate roditelje koji joj 80% stvari financiraju, na jednom storiju su cak pricali kako je njezin stari 3/4 tis eura samo na veceru potrosio na dejtu
 
Zna li neko ista o ovoj cuo sam da je dobra ali da je tek pocela
 
Eto masnokosa odustaje od Onlyfansa, naravno kad joj nije išlo 😂
Isto Karimović stavi priču, snima sa Leom, jadnica dosad pljuvala po njoj, sada joj se uvlači u dupe kad je zapelo 💩
Nedavno na story stavila kako može netko kupovat i gledat videa od Leje, sad joj liže dupe 💩 Proklete su te pare kad se toliko poniziš 😂
Pa ni jednoj više ne ide jer nismo više budale da kupujemo snimci sad se vraćaju poslu u kome su najbolje jebanje za pare
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh