OnlyFans djevojke



 
Prijatelju, o ukusima se ne raspravlja, a ti svakodnevno raspravljaš, čemu skroz neka svađa i kritiziranje članova foruma ? Daj se opusti i uživaj, ljudi pišu šta pišu. Pusti ljude nek uživaju. 🙂
Nego, jesi napravio test očinstva? 😂
Ovo si sebe opisao. Jeftino i vulgarno napadaš Zvonarku, Mandarinu, Josipu itd. nebitno. Svak sa 2 klikera u glavi zna da samo promoviraš Zadravec i odakle vjetar puše. Jebe mi se za bilo koju od nabrojanih ali činjenica je da svaka od nabrojanih ima bolji Onlyfans od Zadravec. A mislim ako probereš 100 normalnih muškaraca da će 98 reći da je Zadravec i najružnija od njih. Okani se drugih za koje lažeš da nemaju nikakav sadržaj, nazivaš narkomankama itd. Promoviraš tu rugobu i lažeš da radi videopozive za 10 dolara 😂
Činjenica je da prodaje videa za 30ak a ako se nekome može dignuti na to čudo sigurno ima for free na netu bolje od toga.
Pišeš da ti imaš taj njen kvalitetan i jeftin sadržaj pa stavi a ne vrijeđaj druge🙂
 
Znači ja sam jedini koji pljuje masnokosu i koji veli da je narkomanka i alkoholičarka 😂😂 Svaki dan stavi stori sa flašom votke, sva strgana, al nije alkoholičarka. Ok frende sory, masnokosa uopšte ne pije. Karimović svatko ko malo bolje pogleda videe, vidi se da ne uživa i previše se pretvara, tuli na prazno, do maloprije za Leu pisala svašta a sad radi sa njom. A Zadravec normalno da hvalim i uvijek ću je hvalit, jer nema glume i ne preserava se kao ostale koje se kurće bezveze, već je normalna ženska koja nije puna sebe, iako ima 100 puta više uspjeha od ostalih. A ako tebi nije to je tvoj problem. Ako tebe pali kad netko takne Karimović a ova doslovno tuli ko da je u njoj 24 cm, to je opet tvoj problem, takav sadržaj mene nasmije a ne da bi me napalio 😂
Al svatko ima svoje, frende, jebem Zadravcovu, znaš kako se jebe, skače po kurcu ko da je poludela, kužiš frende, a ti drkaj na masnokosu i ove, a ja ću i dalje redovito jebat Zadravec, svaki puta kad dođe u hr, i uvijek ću je hvalit, jer je najbolja, i najuspješnija, i ima najbolji sadržaj
 
Znači ja sam jedini koji pljuje masnokosu i koji veli da je narkomanka i alkoholičarka 😂😂 Svaki dan stavi stori sa flašom votke, sva strgana, al nije alkoholičarka. Ok frende sory, masnokosa uopšte ne pije. Karimović svatko ko malo bolje pogleda videe, vidi se da ne uživa i previše se pretvara, tuli na prazno, do maloprije za Leu pisala svašta a sad radi sa njom. A Zadravec normalno da hvalim i uvijek ću je hvalit, jer nema glume i ne preserava se kao ostale koje se kurće bezveze, već je normalna ženska koja nije puna sebe, iako ima 100 puta više uspjeha od ostalih. A ako tebi nije to je tvoj problem. Ako tebe pali kad netko takne Karimović a ova doslovno tuli ko da je u njoj 24 cm, to je opet tvoj problem, takav sadržaj mene nasmije a ne da bi me napalio 😂
Al svatko ima svoje, frende, jebem Zadravcovu, znaš kako se jebe, skače po kurcu ko da je poludela, kužiš frende, a ti drkaj na masnokosu i ove, a ja ću i dalje redovito jebat Zadravec, svaki puta kad dođe u hr, i uvijek ću je hvalit, jer je najbolja, i najuspješnija, i ima najbolji sadržaj
Zato je moj tata jači od tvog 🙂
Pozdravi susedu, rodicu, šta ti već dođe ona Mirjana šta su je pustili iz zatvora.
 
Znači ja sam jedini koji pljuje masnokosu i koji veli da je narkomanka i alkoholičarka 😂😂 Svaki dan stavi stori sa flašom votke, sva strgana, al nije alkoholičarka. Ok frende sory, masnokosa uopšte ne pije. Karimović svatko ko malo bolje pogleda videe, vidi se da ne uživa i previše se pretvara, tuli na prazno, do maloprije za Leu pisala svašta a sad radi sa njom. A Zadravec normalno da hvalim i uvijek ću je hvalit, jer nema glume i ne preserava se kao ostale koje se kurće bezveze, već je normalna ženska koja nije puna sebe, iako ima 100 puta više uspjeha od ostalih. A ako tebi nije to je tvoj problem. Ako tebe pali kad netko takne Karimović a ova doslovno tuli ko da je u njoj 24 cm, to je opet tvoj problem, takav sadržaj mene nasmije a ne da bi me napalio 😂
Al svatko ima svoje, frende, jebem Zadravcovu, znaš kako se jebe, skače po kurcu ko da je poludela, kužiš frende, a ti drkaj na masnokosu i ove, a ja ću i dalje redovito jebat Zadravec, svaki puta kad dođe u hr, i uvijek ću je hvalit, jer je najbolja, i najuspješnija, i ima najbolji sadržaj
Na zadravec se može samo spustiti kako zenska odvratno izgleda ko krava neka mlohava od glave do pete
 
Na zadravec se može samo spustiti kako zenska odvratno izgleda ko krava neka mlohava od glave do pete
Hahahaha 😂😂😂😂
Mlohava, zato ti je masnokosa napeta, mala debela, sa sisama ko da je 16 puta rodila 😂😂😂😂 između sisa pupak, koliko joj vise, a sva puna strija, a cura od 20 godina 😂 moja baka ima bolje tjelo od nje 😂 pošaljem ti fotku od bake pa drkaj na nju
 
GOGEvIkWkAAo3DY
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh