OnlyFans djevojke

Tko ima video maleanie nek posalje nemijte mi slat tu neke poveznice ne moze otovorit vide kupio sam zadnji od srpkinje od paole 33 ono na regalu jebe kupit cu ak treba i od melanie tako da po meni su ljudi glupi nest imas nes razmjenit kad tad ce bit na telegramu a potrosit ces 25 dolara za to dat kurvi
 
Naj jaci ste bog te jebo kakvi tu likovi video neznaju poslat sve jasno retardi bolje idite ca odavde balavci
Nema većeg glupana na ovom forumu od tebe. Svak zna da si ti Barca, Neymar i svi ti ostali profili sa kojih prosiš Balkan Fun jer ne postoje tolika 2 glupana na ovome svijetu. Toliko si glup da lažeš da si kupio zadnji a prosiš mjesec dana predzanji video. Zašto onda nisi kupio predzadnji? Usput rečeno ja ih imam sve i neke sam davno stavio na torrent. Ove nove neću baš zbog tebe. Eto ti kurac hahaha.
 
Nema većeg glupana na ovom forumu od tebe. Svak zna da si ti Barca, Neymar i svi ti ostali profili sa kojih prosiš Balkan Fun jer ne postoje tolika 2 glupana na ovome svijetu. Toliko si glup da lažeš da si kupio zadnji a prosiš mjesec dana predzanji video. Zašto onda nisi kupio predzadnji? Usput rečeno ja ih imam sve i neke sam davno stavio na torrent. Ove nove neću baš zbog tebe. Eto ti kurac hahaha.
Slusaj majmune jebem mater i tebi i barci jel jasno neymaru i svima takvim kupio sam idiote dabogda crko ti mene prozivas klosaru nemas 2 eura na racunu jebem ti majku eto video paola 33 djelim ga dabe i jebem ti 100 puta majku mrtvu
 
Nema većeg glupana na ovom forumu od tebe. Svak zna da si ti Barca, Neymar i svi ti ostali profili sa kojih prosiš Balkan Fun jer ne postoje tolika 2 glupana na ovome svijetu. Toliko si glup da lažeš da si kupio zadnji a prosiš mjesec dana predzanji video. Zašto onda nisi kupio predzadnji? Usput rečeno ja ih imam sve i neke sam davno stavio na torrent. Ove nove neću baš zbog tebe. Eto ti kurac hahaha.
Ma idiot retardirani majku mu jebem vise, ne kuzim di su admini da banaju sve i jedan njegov acc
Decko je vidno poremecen i neskolovan, kakve to jebene recenice pise majko isusova
 
Ma idiot retardirani majku mu jebem vise, ne kuzim di su admini da banaju sve i jedan njegov acc
Decko je vidno poremecen i neskolovan, kakve to jebene recenice pise majko isusova
Ma daaa. Najžalosnije što je jadnik kupio onaj stari video sa Paulom ali ne zna skinit hahaha. Sad nema za kruh pa pokušava to prodati ali ne zna skinuti video hahahaha.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh