OnlyFans djevojke

Plati i gledaj koliko os ako nisi siromasan i od melanie i ostale drolje jer nitko nece djeiliti free na forumu ono sto masno plati
Netko hoće trošit para na to neko ne. Rađe bi joj platio uživo da je jebem a ne da gledam fotke. Pito sam ako netko ima ako ne ništa. Al sumljiva mi je nešto vjerojatno joj je profil fejk sigurno uzima slike i video od neke druge cure.
 
Ovak dečki ovdje pises protiv kurvi a javis se istoj toj kazes vidi forum kaj pisu vidi ovo ono da dobis kurvu jasno kakav obraz imas idem van s ovom ko jebe forum idi brate mili jebi i zacepi smrdljiva usta nemojte pisqt i slat slike ako ste s nekom s only fansa kakvi idioti na forumu tu cinkaju komentare tim kurvama zna se na koga se odnosi picke Nece dobit a za mene su smece
 
Vidite ovako budale nasjedaju kad idu kod kurvi uvijek ima budala na forumu tu ak placad uslugu da prije se daje kurvi na ruke cash a ne bonovi slikaj i te gluposti iza te slike stoji lik kladionicar koji taj a bon koristi za kladionicu alkohol evo prilazem sliku vecine cura na plavom oglasniku https://gofile.io/d/HnVY5j
 
Ljudi da ostavim recenziju. Sve bilo po dogovoru sa ovim @Barca25. Prvi put se našli u Ogulinu. Ja mu dao video Balkan Fun i zauzvrat mu istresao jedan obilni scat u usta. Drugi put se našli u Slunju. On meni galeriju slikava i videva svoje mame, ja njemu još jedan Balkan Fun. Treći put se nalazimo u Zagorju. Pripremam jedno obilno pražnjenje za još jedan video. Ne idem na pražnjenje 2 dana prije. Sve čuvam za njega. Tako da on ima sad te galerije od svoje mame + Balkan Fun videa, Javite mu se.
 
Ljudi da ostavim recenziju. Sve bilo po dogovoru sa ovim @Barca25. Prvi put se našli u Ogulinu. Ja mu dao video Balkan Fun i zauzvrat mu istresao jedan obilni scat u usta. Drugi put se našli u Slunju. On meni galeriju slikava i videva svoje mame, ja njemu još jedan Balkan Fun. Treći put se nalazimo u Zagorju. Pripremam jedno obilno pražnjenje za još jedan video. Ne idem na pražnjenje 2 dana prije. Sve čuvam za njega. Tako da on ima sad te galerije od svoje mame + Balkan Fun videa, Javite mu se.
Sta si ti klosaru dao kao i drugi na forumu poklopi se po usima mami ti kitu stavim svi dajete tu kad posaljem galeriji sliku koju tražite napisete imam te ne vrijede te slike ili video uratci onoga sto ja imam produzi dalje vidim da ne možete kupit jedan video Melanie ili Paola ja sam kupio 25 dolara objavio pola namjerno platio sam zasto bi dao klosarima dabe takvima na forumu izdvojite25 dolara boli me ona stvar Balkan fun Marko sepac drkajte na njega idioti i trosite
 
Ako sam potrošio za dva video uratka 50 eura to je to Necu gledat karimovic Melanie habibi suzanu zvonar i ostale Dam50 eura jebem kurvu neku a ne vi drkarosi na forumu daj ovu sliku daj onu mogu razmjenit to je dabe za to je forum naj jace mi kaj se cudite kak te kurve uzivaju piju skupa pica klubovi pa uzivaju od vasih para radite cijeli dan kupite Nest od kurvi doma budete a one vani klubovi 25 dolara video a kolko budala po 25 ljuti ste kad vam kazu odjebi klosaru mali svaka ta s only fansa cudite se kak Marko sepac daje po 200 eura kurvi od kud klosaru pare pa to su vase pare kaj skinute s kartice kupili ste habibi i ostale a Marko Pije i ima i za te kurve
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh