OnlyFans djevojke

pozz svima ovdje

zar je moguce da niti jedan video od ove zenske nije izasao u javnost negdje (nasao sam neka dva kom na netu, ali nista se ne vidi niti se moze znati jel je ona ili ne...pise dole njezin OF link, ali tko zna jel je to stvarno ona)

ajde ekipo, ako tko zna di ima ista od nje (bio sam i na OF na pretplati i tamo nista posebno nema, ali nisam htio davati masne pare za upitne njezine video snimke)


hvala
 
pozz svima ovdje

zar je moguce da niti jedan video od ove zenske nije izasao u javnost negdje (nasao sam neka dva kom na netu, ali nista se ne vidi niti se moze znati jel je ona ili ne...pise dole njezin OF link, ali tko zna jel je to stvarno ona)

ajde ekipo, ako tko zna di ima ista od nje (bio sam i na OF na pretplati i tamo nista posebno nema, ali nisam htio davati masne pare za upitne njezine video snimke)


hvala
Pa vrlo moguće da je mala prevarant obični, uostalom kao i većina pametnijih pičaka na OF. Navuče te nekim sadržajem na to da joj se pretplatiš na OF i kasnije ne ispoštuje ništa nego te pravi budalom tamo, a ti se prvi mjesec nadaš da ćeš vidjeti nešto dok te ona peče na tihoj vatri, pa još uplatiš još jedan i eto ga...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh