OnlyFans djevojke

Ako se ne varam Mihaela, cura koja je prije godinu dana bila u liveu sa Suzy.. navodno prekinula prijateljstvo s njom.
HAHAH.. Navodno nema tu navodno kad joj je kobila pojebala dečka. hahahhaha meni frendica pokazala prepiske između njih dvije znači komedija , najjača scena mi bila u areni kad su se srele pa vikale jedna drugoj da je kurva hahahahahaahahahahahaahahahhahahahahhahahahahah
 
Svaki drugi post od masnokose kobile Suzy, ja jednostalno ne kužim kako vam je ona toliko privlačna, mala debela, sise vise ko u krave, puna strija, između sisa je pupak, alkoholičarka, narkomanka, seljanka koja nije ni srednju završila, nezna se ni oprat... a toliko vam je interesantna, i još toliko bahata i nema nimalo poštovanja prema muškarcima, plačate joj da vas vrijeđa... ižas 🤮🤮🤮
 
Svaki drugi post od masnokose kobile Suzy, ja jednostalno ne kužim kako vam je ona toliko privlačna, mala debela, sise vise ko u krave, puna strija, između sisa je pupak, alkoholičarka, narkomanka, seljanka koja nije ni srednju završila, nezna se ni oprat... a toliko vam je interesantna, i još toliko bahata i nema nimalo poštovanja prema muškarcima, plačate joj da vas vrijeđa... ižas 🤮🤮🤮
A gle svatko stavi što ima i što nabavi vjerojatno, nekome je možda zanimljiva nekome ne...svaki materijal je dobrodošao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh