OnlyFans djevojke

Martina 20 slo



Pogledajte prilog 10556

ne preporucujem sub
 
$ 3.75 sub



Znači bilo bi OK da ja kupim sve ove koje prosiš po forumu pa da stavim da ti masturbiraš?
Pa frende 2 od te 4 što tražiš imaju sub za 3 dolara i nije te stid to pitati??
Ne vjerujem da bi netko Tko traži da mu se da nešto od 3 dolara platio gorivo do Austrije. Ipak, ja sam u Austriji od 15.-20. 01. iduće godine. Javi mi se u PM pa me malo provozaj po tim FKK ako budeš tamo.

Jednostavno je nisam idiot koji daje pare na to rade odem na kurvu, ako zivim vani, a doma sam dovoljno sposoban da pojebem. A ako si u Zagrebu vrlo lako se mozemo naci, a nemoj onda da bude rikverc brigada ili traumatologija, a ako hoces micek javno. I ne drkam na fufice nego i gledam kao svaki normalni muskarac, a oni koji placaju samo da bi gledlai su za mene jazavci.
 
Jednostavno je nisam idiot koji daje pare na to rade odem na kurvu, ako zivim vani, a doma sam dovoljno sposoban da pojebem. A ako si u Zagrebu vrlo lako se mozemo naci, a nemoj onda da bude rikverc brigada ili traumatologija, a ako hoces micek javno. I ne drkam na fufice nego i gledam kao svaki normalni muskarac, a oni koji placaju samo da bi gledlai su za mene jazavci.
Prika da si ti takav jebač,nebi ovde gubia vrime.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh