OnlyFans djevojke

Pročitaj čemu služi ovaj forum. Otiđi na naslovnu stranicu i pročitaj pravila. Ako tražiš sadržaj otiđi na forume koji se time bave ili na TG grupe. Ovdje je zabranjeno postavljanje autorskog sadržaja. Ti ionako ne postavljaš ništa. Ako netko tuži nekoga sa SMG foruma veća šansa da će najebati forum jer u njegovim pravilima piše da on baš služi za takve stvari. Na ovom forumu će najebati pojedinac. Tko nije toga svjestan nek pročita dobro pravila. Tko kupuje sa OF ovdje može raspravljati o kreatorima, sadržaju i sl. Znam da većinu vas boli k za ovo što pišem i ne slažete se ali ja to tako gledam. 99% tipova ionako ništa ne stavlja ništa pa šta ih košta pitati daj ovo, daj ono.
pa koji kurac ti uopce radis na ovom forumu?
 
Ja brijem da je hung jedini junfer ovdje na forumu cim je frustriran da su picke njegove, a on placa fotke i videe umjesto picke. Idi u Austriju na fkk imas i kod mas EGE isprazni ta jaja kako spada prvi puta u zivotu.
 

Ima sta


Ima tko sta od nje?

Jel ima sta od ove cokoladice?
$ 3.75 sub
Ista od nje?

Ja brijem da je hung jedini junfer ovdje na forumu cim je frustriran da su picke njegove, a on placa fotke i videe umjesto picke. Idi u Austriju na fkk imas i kod mas EGE isprazni ta jaja kako spada prvi puta u zivotu.
Znači bilo bi OK da ja kupim sve ove koje prosiš po forumu pa da stavim da ti masturbiraš?
Pa frende 2 od te 4 što tražiš imaju sub za 3 dolara i nije te stid to pitati??
Ne vjerujem da bi netko Tko traži da mu se da nešto od 3 dolara platio gorivo do Austrije. Ipak, ja sam u Austriji od 15.-20. 01. iduće godine. Javi mi se u PM pa me malo provozaj po tim FKK ako budeš tamo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh