OnlyFans djevojke

I onda se čude zašto ih mrzimo, odi bre industriski puši kurac doma tati svom industriskom. Govno trofazno industrisko
U pravu si. Nije ovo mjesto za mene. Znam da svi posjetioci ovakvih stranica imaju neki deficit u životu ali ovdje se okupilo toliko perverznjaka i bolesnika da je to nenormalno. Evo ne samo da bezlovator sam sebi daje lajkove sa drugih profila, deda koji se hvali da 30 godina jebe svoju sestru, @Dragan007 koji ima 100 postova kojima hvali Zadravec a ostatak od 50 napada Mandarinu, Josipu i 'Masnokosu', to mu malo pa pravi profil @Ivanv28, na kojem sa istim nepismenim vokabularom hvali Zadravec, 'obojica' imaju isti najdraži klip, obojica jednako 'ugodno' komuniciraju sa Zadravec, obojici druge ribe 'tule'. Ne samo to nego tip sam sebe poziva da skupa idu u Sloveniju da jebu Zadravec. Koja bolest - strašno.
 
Glupane s kojih profila imam samo ovaj jedan sta seres i kaki su to chatovi od ljudi sta glumis fbi previse si filmova gledo cuj bezlovator pa nisam ja kriv sto ti radis za minimalac ako uopce radis i ato nemas para pa si doso tu zicat ak imam od neke da ti dam content nedam stoki nista idi boce skupljaj pa predaj kod lidla
 
U pravu si. Nije ovo mjesto za mene. Znam da svi posjetioci ovakvih stranica imaju neki deficit u životu ali ovdje se okupilo toliko perverznjaka i bolesnika da je to nenormalno. Evo ne samo da bezlovator sam sebi daje lajkove sa drugih profila, deda koji se hvali da 30 godina jebe svoju sestru, @Dragan007 koji ima 100 postova kojima hvali Zadravec a ostatak od 50 napada Mandarinu, Josipu i 'Masnokosu', to mu malo pa pravi profil @Ivanv28, na kojem sa istim nepismenim vokabularom hvali Zadravec, 'obojica' imaju isti najdraži klip, obojica jednako 'ugodno' komuniciraju sa Zadravec, obojici druge ribe 'tule'. Ne samo to nego tip sam sebe poziva da skupa idu u Sloveniju da jebu Zadravec. Koja bolest - strašno.
Da naravno, i Lovator je moj profil, kao i svi koji su upotrijebili riječ "Masnokosa" i svi kojima je Karimovićka ružna kao i Mandarina, možda i Lea, jer su sve na isti kalup, kup plastike koje su bahate i preseravaju se, tako da svi koji su nešto pisali protiv tih cura, sve su to moji profili 😂😂
I to jer sam glupom trofaznjaku napisao nek odjbe sa foruma, čovječe toliko ai glup da ne shvatiš da nisi poželjan na tome forumu, pali traktor i vozi sa foruma, glupane
 
Sve je jasno, ako nekoga zanima a vrv nije @DamirK00 = @Dragan007 = @Ivanv28
Garant Marija platila lokalnog mokrog brata gajbom pive da joj radi promociju, čak tip i piše u jednom postu da ga je častila u lokalnoj birtiji 🤣
Postovi se ne mogu brisati pa je sve jasno.
Je li Marija rekla da napadaš (te) baš isključivo Zvonar, Josipu i Mandarinu?
 
Sve je jasno, ako nekoga zanima a vrv nije @DamirK00 = @Dragan007 = @Ivanv28
Garant Marija platila lokalnog mokrog brata gajbom pive da joj radi promociju, čak tip i piše u jednom postu da ga je častila u lokalnoj birtiji 🤣
Postovi se ne mogu brisati pa je sve jasno.
Je li Marija rekla da napadaš (te) baš isključivo Zvonar, Josipu i Mandarinu?
Da platila mi Zadravec da je reklamiram, dala mi da je ševim za reklamu, i poševio sam je znaš kako, nikad je nitko nije toliko zadovoljio, da i sve su to moji profili, Lovator, Dragan, Damir, i još 3-4 profila, da i baš je tako rekla da napadam Josipu, Masnokosu i Mandarinu, i za to mi još dodatno jebeno dobro popušila, eto jel ti sad lakše bar malo u životu ? Il si možda ti jedna od tih 3 cura koje navodiš. Uglavnom eto sad znaš istinu pa možeš mirno na spavanje 😂
 
Nešto novo od jayfox_89. Opasna mačkica 😀
 

Prilozi

  • IMG_20231221_203740.jpg
    IMG_20231221_203740.jpg
    301,4 KB · Pregleda: 868
  • IMG_20231221_203955.jpg
    IMG_20231221_203955.jpg
    284,5 KB · Pregleda: 845
  • IMG_20231221_204030.jpg
    IMG_20231221_204030.jpg
    317,2 KB · Pregleda: 827
  • IMG_20231221_203758.jpg
    IMG_20231221_203758.jpg
    269,1 KB · Pregleda: 831
  • IMG_20231221_203835.jpg
    IMG_20231221_203835.jpg
    256,9 KB · Pregleda: 828
  • IMG_20231221_203814.jpg
    IMG_20231221_203814.jpg
    311,5 KB · Pregleda: 859
Da platila mi Zadravec da je reklamiram, dala mi da je ševim za reklamu, i poševio sam je znaš kako, nikad je nitko nije toliko zadovoljio, da i sve su to moji profili, Lovator, Dragan, Damir, i još 3-4 profila, da i baš je tako rekla da napadam Josipu, Masnokosu i Mandarinu, i za to mi još dodatno jebeno dobro popušila, eto jel ti sad lakše bar malo u životu ? Il si možda ti jedna od tih 3 cura koje navodiš. Uglavnom eto sad znaš istinu pa možeš mirno na spavanje 😂
Ne, ne nelovator ima druge pseudonime. Ti si na 'samo' 3. Hobi mi je detektivština 😂😂😂
@Damirk08 = @Dragan007 = @Ivanv28
Mislim da ću isprintati svih tvojih 500-600 postova da se valjam po tepisonu dok čitam.
Zašto ti je bilo malo 2 profila???
Koliko ih još imaš? Kako bijedan život imaš druže.
 
Ma eto detektive, bravo potrudio si se, al znaš kako sam dobro ševio Zadravec za to 😂
Dok ti drkaš na one plastike 😂
pa ti printaj postove, pa se valjaj po tepisonu dok ja ševim 😂😂
 
Ma eto detektive, bravo potrudio si se, al znaš kako sam dobro ševio Zadravec za to 😂
Dok ti drkaš na one plastike 😂
pa ti printaj postove, pa se valjaj po tepisonu dok ja ševim 😂😂
Čime se budala hvali, pametan se stidi. Jebao si 90 kg tetoviranog sala i 5 kg plastike???
Ja sam samo odradio golden shower, ne bih je dirao 😂😂😂😂
 
Čime se budala hvali, pametan se stidi. Jebao si 90 kg tetoviranog sala i 5 kg plastike???
Ja sam samo odradio golden shower, ne bih je dirao 😂😂😂😂
Hahahahaha 😂😂😂😂
Koja si ti debilčina, pazi 90 kg, a masnokosa jednom deblja od nje, a masnokosa ti favorit. I 5 kg plastike, koja nema ništa plastike, a Karimović ti favorit koja je cijela u plastici, eto sad si sve reko 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh