OnlyFans djevojke

A neznam kak se zove salon al sjede ispred salona dvije uvijek vani ,sad već dugo nisam bio u Klanjcu morat ću frizerku iz kvarta odkantat sad
Mislis na tu Martinu da tam radi u tom salonu
Da,jedino ako su cure toliko slične al sumnjam,mada moguće ja sam ju triput vidio a jednom sam popričao s njom i ovom drugom kaj je vlasnica na nekih 5 minuta
Pise da je u zg negdje frizerka,al to valjda bilo kad se slikala,prije par godina,mozda se sad vratila u zagorje
 
Nisam od tamo uzeo jesi ti glup ko onaj hung
Nisam ni rekao da si uzeo sa tog sajta. Kazem da sam video tamo i ovu i jos neke njene slike. To je velika razlika. A to ko je glup je relativna stvar ;) Bravo sam ti napisao na tvoju konstataciju "na internetu". Treba jos nesto da ti objasnjavam, ne znam da li mozes da shvatis?
 
Nisam ni rekao da si uzeo sa tog sajta. Kazem da sam video tamo i ovu i jos neke njene slike. To je velika razlika. A to ko je glup je relativna stvar ;) Bravo sam ti napisao na tvoju konstataciju "na internetu". Treba jos nesto da ti objasnjavam, ne znam da li mozes da shvatis?
Pa šta se imaš objašnjavati nepismenom i agresivnom tipu koji je ogorčen na svoj život jer nema druga posla nego 24h prati šta drugi stavljaju na SMG forum, Balkanske Nevaljalice itd. da može na to stavljati nakon 5 min na Oglasnik i biti faca za tipove koji nemaju pojma odakle to.
 
Pa šta se imaš objašnjavati nepismenom i agresivnom tipu koji je ogorčen na svoj život jer nema druga posla nego 24h prati šta drugi stavljaju na SMG forum, Balkanske Nevaljalice itd. da može na to stavljati nakon 5 min na Oglasnik i biti faca za tipove koji nemaju pojma odakle to.
Ma gde agresivan brate, obicna pickica, usrao se u privatnim porukama, ne sme ni broj da mi da da mi kaze sve u lice sto pise. Osecam da je neki klinac mrsavi, koga je otac zlostavljao, a mama zanemarivala dok je bio mali. Picku video inace samo na forumima sa kojih krade slike i kaci ovde.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh