OnlyFans djevojke

Brate ona ti je profi kurva bolje je jebi nego što tražiš klip jebe se svuda sve može ništa nije problem piši joj na insta brate ne mora ni da je platiš moj drug je prošle god jebao tamo juna koliko se sećam jer sam ja tad bio na more na foru lik joj pisao sa ofa da je veran fan i da ga mnogo pali i on došo pod priču kod nje kao da gleda dok se ona jebe al je na kraju jebao i on
Ona izbacuje na stori da joj treb neko za snimanje nema dečka jer niko neće da bude sa njom nikom ne treba kurva u zivotu Pogledajte prilog 7832
Ja je kontaktirao prije jedno mjesec dana, kaze da ne radi sastanke uzivo… ok, hvala, oprosti na smetnji…

Medjutim nakon ovog posta, odem probat drugi ‘angle’, prilozim ovu sliku i kazem ‘ako opet bude zatrebalo za snimanje, javi ili razmijenimo kontakte’. Ona me blokira i OF vrati lovu od pretplate (valjda je to po automatici).

Zakljucak: ili ovaj kenja, motiviran ko zna cim, ili se njegovom prijatelju posrecilo u nekom specificnom trenutku… u svakom slucaju, tesko da je se moze dobiti za uzivo
 

Dali ima ko od nje
 
Ima ko kj od nje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh