OnlyFans djevojke

jebote kaj onda dajete lovu tim kučkama, ko ih jebe!
Očito da ima puno drkoša koji plačaju da vide piče.

Odjebite to..... zato je tak popularno jer budale plačaju!
 
Someone ?
 
jebote kaj onda dajete lovu tim kučkama, ko ih jebe!
Očito da ima puno drkoša koji plačaju da vide piče.

Odjebite to..... zato je tak popularno jer budale plačaju!
Neće više biti popularne veruj mi balkanonly.com su lepo uradeli za 5 evra vidiš sve naše skoro od sve imaju snimke i slike tako da vraćaju se one starom poslu kurvanju jer su kurve bile to će i ostati samo s
šteta jer nikad neće videti pravu sreću decu i porodicu znam imam par prijateljica koje se kaju što su to radele jer niko ne želi da ih ženi ko će brate da ih vodi kući da ih upozna sa porodicom bruka je i sramota to a tek prijatelji kako bi ih zezali te nas
še što snimaju za of imaju skupe torbice i garderobe al ja ih iskreno žalim umrece same sve one imaju nekog ljubimca jer ni jedan muškarac ne želi da im bude suprug imaju one momke al svi oni kad im dosade otkače ih niko ne želi sa njima nista ozbiljno PROMAŠENI ŽIVOTI
 
I ja tako mislim, uvjek ce biti onih koji ce biti spremni da im plate, a i nama dobro dodje dok im neko placa pa uvjek moze da se iscaprka neki leak
Pa jel neko šalje tuberima lovu na patreon, jel neko financira političke udruge, stranke, crkvu, jel se daje žonglerima na semaforu lovu itd i onda se pojavljuju neki jazonje sa komunističkim mentalnim sklopom koji ne razumiju da živimo u demokraciji i da i njima nitko ne brani da žongliraju na semoforu,da se zarede, da budu pederi, da i oni snimaju OF ...
 
Neće više biti popularne veruj mi balkanonly.com su lepo uradeli za 5 evra vidiš sve naše skoro od sve imaju snimke i slike tako da vraćaju se one starom poslu kurvanju jer su kurve bile to će i ostati samo s
šteta jer nikad neće videti pravu sreću decu i porodicu znam imam par prijateljica koje se kaju što su to radele jer niko ne želi da ih ženi ko će brate da ih vodi kući da ih upozna sa porodicom bruka je i sramota to a tek prijatelji kako bi ih zezali te nas
še što snimaju za of imaju skupe torbice i garderobe al ja ih iskreno žalim umrece same sve one imaju nekog ljubimca jer ni jedan muškarac ne želi da im bude suprug imaju one momke al svi oni kad im dosade otkače ih niko ne želi sa njima nista ozbiljno PROMAŠENI ŽIVOTI
Isfrustriran kaj ti nemas love?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh