OnlyFans djevojke

zvučiš kao da je žena pisala ovo haha
ili nikada nisi imao posla s ženama pa sve što znaš, znaš iz sapunica.


Ako itko ima opcija s godinama, to je muškarac. Pogotovo ako drži do sebe i ima resurse. Muški stare kao vino, cure kao mlijeko... To što ju pojebe odlikaš, misli da je zbog toga i dobra pička, a muškraca ne zna zadržati.
smv-timeline1.jpg


FRXmKhoXIAID3yZ.png


Nekada se jednostavno pomire ili otkriju Boga, a prtljaga ostaje... I nađu naivca da ih uzdržava.

zvučiš kao da je žena pisala ovo haha
ili nikada nisi imao posla s ženama pa sve što znaš, znaš iz sapunica.


Ako itko ima opcija s godinama, to je muškarac. Pogotovo ako drži do sebe i ima resurse. Muški stare kao vino, cure kao mlijeko... To što ju pojebe odlikaš, misli da je zbog toga i dobra pička, a muškraca ne zna zadržati.
smv-timeline1.jpg


FRXmKhoXIAID3yZ.png


Nekada se jednostavno pomire ili otkriju Boga, a prtljaga ostaje... I nađu naivca da ih uzdržava.
Prijatelju, jesi li siguran da si pročitao moju poruku, jer ako se referiraš na nju to samo govori o tome da nisi više mlad, da nemaš preveć love i da bez viagre nemreš više ni drkat a kamoli jebat, a ne samo da ti je donja glava prazna, nego je i ova gornja još praznija, uzmi nešto za čitanje i probaj uć u taj svijet čitanja sa razumijevanjem.
 
Nekad sam i ja takav bio ! Cim lakse zene cim vise sexa videa slika itd itd. Prođe to vrijeme , momci ljepse se borit oko one koja ne da ! Zanimljivije ova laka roba nista to ! Te sve koje se naslikavaju prosjek imas van nase drzave picki svih vrsta boje kože sisa guza itd itd za malo para da se ispraznis :)
 
Je ima neko slike od Desi Blesi (Desanka Golic ) !?!?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh