OnlyFans djevojke


Možda nešto od ove ?
 
Slažem se da je nekome 100 eura sića, ali jebeni video traje tri minute. Pa to je uvreda za zdrav razum dati umišljenoj balavici 100 e za to. A koliko vidim prodaja joj baš i ne ide jer je danas stavila video na popust, samo 65 eura
 
Slažem se da je nekome 100 eura sića, ali jebeni video traje tri minute. Pa to je uvreda za zdrav razum dati umišljenoj balavici 100 e za to. A koliko vidim prodaja joj baš i ne ide jer je danas stavila video na popust, samo 65 eura
Pa sex sa tom umišljenom bahatom masnokosom ne vrijedi 100 eura, kamoli pa video od 3 minute, to moraš bit totalno lupljen u glavi da kupiš 😂😂😂
Krava misli da je neznam šta, da je toliko bolja od ostalih cura, jer ima sise koje vise ko u stare krave , fuj 🤮
 
Slažem se da je nekome 100 eura sića, ali jebeni video traje tri minute. Pa to je uvreda za zdrav razum dati umišljenoj balavici 100 e za to. A koliko vidim prodaja joj baš i ne ide jer je danas stavila video na popust, samo 65 eura
Davat će ona takve videe po 2 dolara, al onda će joj bit kasno... previsoko leti narkomanka bahata, a vjerojatno će doći sa guzice u glavu budalama koje kupe ovakav video od nje.
 
Da nema ovog threada, nikad ne bih otkrio naše OnlyFans cure.

Sada mi je najnoviji hobi patološko podjebavanje wannabe starleta, a najslađe mi ih je zavlačiti i tjerati ih da me mole da kupim njihov content.

Nikad ne kupim njihov content.

Kao da me ganjaju recruiterice i business development curice na LinkedInu, samo mi osim “unosnih paketa” nude slike svojih trećerazrednih sisa i guzica uništenih jeftinim tetovažama.

Hvala vam, dečki, od srca 🫶
 

Ima netko nesto?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh