OnlyFans djevojke

Znaci godinama pokušavam maznuti Enu Friedrich , i ona se kune da ne radi to za pare ,i pomirio se sa time , i onda mi frend pokaže video di mladi poduzetnik iz varaždina jebe nju i mariju zadravec prije par dana , svi pijani i na bijelome
Daj ne piši gluposti, i tom frendu reci da je malo glup, Ena na bijelom, Ena koja neide apsolutno nigdje bez svog muža, a video je snimala sa Marijom, i to ih Enin muž snimal, poslje se provodile po čakovcu, frend se upoznal sa obadvije...
 
Znaci godinama pokušavam maznuti Enu Friedrich , i ona se kune da ne radi to za pare ,i pomirio se sa time , i onda mi frend pokaže video di mladi poduzetnik iz varaždina jebe nju i mariju zadravec prije par dana , svi pijani i na bijelome
Brate mora da si ti bio na bjelome ako si takav video vidio, čuj to Ena Friedrich na bijelome 😂😂😂 hahaha šta sve ne zmisle ljudi
 
A zasto?, prvo nije da cu se time baviti jer nemam vremena, a drugo ove kaj cepaju po 500+ za loš sex nisu za zatvor? i jos im platis unaprijed,a ono katastrofa...iz iskustva puno se bolje seve mlade za 150-250 za dnevni odmor ili ove s EGEa za sat vremena za 150-200...
Otvorit cu agenciju za testiranje u sexualnom iskustvu🙂
I da, za kraj, fali mi letva, volim jebati dobre jebacice, a malo ih je...kao i dobrih jebaca, ali to nek cure procijene...ja sam otvoren za test voznju😀
Istina...
Naletio na žensku na fejsu ,znači pička ubija...
Ima po 500 lajkova na slikama....
Ja iz zajebancije rekoh da bi dao para koliko treba za malo nje i ženska me ladno odjeba... Rekoh dobro...
Nije prošlo mjesec dana ženska mi šalje poruku da bi na kavu i da me treba nešto.
Ajde tu kroz razgovor i zajebanciju ja opet predložim kad ona kaže dogovorimo se na kavi...
Izgled fenomenalan,kad sam ju vidio uzivo rekoh što je ovo jebote....
3,5h smo bili u hotelu i 3x svrsio
Ne da se jebe već je kraljica....
Dao sam joj 300 e
Ljubljenje, sex kako želim, pušenje, lizanje....
Naravno ne mogu reći ime ženske niti podatke ali hocu reci da se nađe ovako uvijek nešto bez oglasa.
Hrpu njih sam jebo tako preko društvenih mreža
 
Istina...
Naletio na žensku na fejsu ,znači pička ubija...
Ima po 500 lajkova na slikama....
Ja iz zajebancije rekoh da bi dao para koliko treba za malo nje i ženska me ladno odjeba... Rekoh dobro...
Nije prošlo mjesec dana ženska mi šalje poruku da bi na kavu i da me treba nešto.
Ajde tu kroz razgovor i zajebanciju ja opet predložim kad ona kaže dogovorimo se na kavi...
Izgled fenomenalan,kad sam ju vidio uzivo rekoh što je ovo jebote....
3,5h smo bili u hotelu i 3x svrsio
Ne da se jebe već je kraljica....
Dao sam joj 300 e
Ljubljenje, sex kako želim, pušenje, lizanje....
Naravno ne mogu reći ime ženske niti podatke ali hocu reci da se nađe ovako uvijek nešto bez oglasa.
Hrpu njih sam jebo tako preko društvenih mreža
Ko ne pita taj neće ni dobit. Uvijek bilo haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh