OnlyFans djevojke

samo ne razuimijem kako nitko ne pita za videe od marije zadravec i hotwife monike...tj monike lust a top su i jedna i druga..a objavljujete mutine i jos neke debilke.pa radje nek se objave svi videi od monike i marije svakih 10 dana po1 ako treba nego svaki dan neke nebitne
 
zasto nitko ne stavlja videe od marije zadravec i monike lust nego stavljate neke nebitne?pa bolje da budu par videa tjedno ili mjesecno od njih 2 nego svaki dan od mutina elizi i ostalih nebitnih?
 
normalno sam pitao i uopce nisam rekao da lazes nego samo da neko postavi ako ima a sad se postavlja pitanje zasto ti to ne zelis podjelit sa drugima a imas to?
Nisam rekao da si rekao da lažem, nego sam postavio da ne bude laž poslije. A za dijeljenje, vidi, ovo je forum i ljudi postavljaju nešto a neki ne, neki dođu i skidaju da imaju za sebe, eh sada ako neko ne postavi nešto ili ne želi ili peti neki razlog, to je njegova stvar. Dosta ovdje njih ima koji traže samo ili ako objave pronađu od nekog i postave. Tebi ako se ne sviđa što neko ne postavi što ti želiš ili neko da dođe na tvoje mjesto, lijepo uplatite sebi onlyfans i dopisujete se s kim želite i ona vam šalje šta želite, a ne ovdje ima li ko od te pa što nema pa što ovako i to..
 
@dzonisins Koji je tebi kurac 20 postova si zaredo zaredom Marija pa Matija.

Mi ne radimo po naruzdbama nego stavimo kad i sta mi ocemo sad necemo namjerno stavit Matiju a ima taj video dosta ljudi tu

Daj smiri taj spam ko neko dijete od 10 godina places 'nedate mi Mariju'
 
pa nije ig exclusive sad nekakva 18+ meka, golotinja je i dalje zabranjena, nezz sta ocekujes
Ja ocekujem? Ne ocekujem ja nista nit me briga za nju nek se snade kako god zna ako joj treba para. Ona bi zaradu na lak kurvanjski nacin al da ne radi ono sto se od nje ocekuje.

Nece nikad zaradit preko IG tako kako je mislila.

Mos mislit kak su ljudi ludi platit da vide od Nives desni guz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh