OnlyFans djevojke

Ja uvik kazem da uvik ima nesto zasto tako mora biti.
Dogovorim se s ovom Gaby, citam ode da je loseg izgleda, reko nema veze idem probati.
Nakon pustog tipkaranja i detalja.
Dode trenutak da se nademo i ona se vise ne javlja.
Sad kad vidim ovaj video hvala joj sta se nije javila.U faci je gabor, al nije ni to problem pored ovakve trbusine.
 
Ja uvik kazem da uvik ima nesto zasto tako mora biti.
Dogovorim se s ovom Gaby, citam ode da je loseg izgleda, reko nema veze idem probati.
Nakon pustog tipkaranja i detalja.
Dode trenutak da se nademo i ona se vise ne javlja.
Sad kad vidim ovaj video hvala joj sta se nije javila.U faci je gabor, al nije ni to problem pored ovakve trbusine.
A gledaj na instagramu slike hahahahahahah strava
 
Evo ovako posto sam dosta video uradaka kupio sam ako kome treba Melanie anal a i novi sam kupio Melanie video eto 5 eura trazim mislim da sam korektan da ne pricam kolko sam novaca sam potrošio na visoke uratke .
 
Evo ovako posto sam dosta video uradaka kupio sam ako kome treba Melanie anal a i novi sam kupio Melanie video eto 5 eura trazim mislim da sam korektan da ne pricam kolko sam novaca sam potrošio na visoke uratke
 
Nadam se da će ovaj video s Gabicom vidjeti što više ljudi i da joj više nitko neće platiti 300 eura za sex. Debela je i ružna ko noć, kilu šminke ima na sebi i niti to ne pomaže, teški gabor, a umislila si je da je neka vrhunska pička, a uz to još i vara ljude. ZNAČI LJUDI NEMOJTE NI U LUDILU OVOM STRAŠILU PLAĆATI NIŠTA
 
Nadam se da će ovaj video s Gabicom vidjeti što više ljudi i da joj više nitko neće platiti 300 eura za sex. Debela je i ružna ko noć, kilu šminke ima na sebi i niti to ne pomaže, teški gabor, a umislila si je da je neka vrhunska pička, a uz to još i vara ljude. ZNAČI LJUDI NEMOJTE NI U LUDILU OVOM STRAŠILU PLAĆATI NIŠTA
Bravo to i ja mislio napisat 300 euro jebote s plavog ima cura po150 da su picke za ovu gabi
 
Brate po Njemačkoj i Austriji vrh ribe su po 200€/h. I onda dođe ovakva neka, ili još jače doktorica Sanjica i traži 300€/h za video. Pa jebem ti komplet familiju pohlepnu, jebu te za žvaku vikendom i onda kao glumiš neku ribu. Mrš u selo iz kojeg si.
 
Nadam se da će ovaj video s Gabicom vidjeti što više ljudi i da joj više nitko neće platiti 300 eura za sex. Debela je i ružna ko noć, kilu šminke ima na sebi i niti to ne pomaže, teški gabor, a umislila si je da je neka vrhunska pička, a uz to još i vara ljude. ZNAČI LJUDI NEMOJTE NI U LUDILU OVOM STRAŠILU PLAĆATI NIŠTA
moram priznat,nakon sta sam vidia neke slike ,ja sam htio...ali vidim sad bolje da nisam...sta instagram sve podnese,a slika izvara...ne kazem,nisam ni ja maneken,ali trazit 200 je previse...i jos nemas svoj prostor
 
Nadam se da će ovaj video s Gabicom vidjeti što više ljudi i da joj više nitko neće platiti 300 eura za sex. Debela je i ružna ko noć, kilu šminke ima na sebi i niti to ne pomaže, teški gabor, a umislila si je da je neka vrhunska pička, a uz to još i vara ljude. ZNAČI LJUDI NEMOJTE NI U LUDILU OVOM STRAŠILU PLAĆATI NIŠTA
A di se moze vidit video
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh