OnlyFans djevojke

Pozdrav.Novi sam na forumu i odlučio sam napravit acc da se malo uključim kad sam vidio šta sve ljudi pišu.Što se tiče ovog dijela skontao sam da ljudi škrtare što se tiče podjele videa .Tipa ono trade video za video .Primjer napiše lik :platio sam to 20$ i dao sam masan novac i zašto da dijelim to.Kad budem imao vremena uploadat ću sve što imam sa Onlyfansa od Nekih Ukrajinki i Ruskinja ,sad ne znam dal to ljude zanima ali meni ti jebeni klipovi ne znače ništa(to sam platio oko tisucu eura i deaktivirao profil jer je OF huge waste of money).
 
nezz buraz...Zato što nisam bio pretplaćen na naše ,koliko ja znam jako mali broj žena na Balkanu ima OF.Jbg ,mislim ja ću to uploadat čim stignem pa nek ljudi drkaju ,šta će mi to
 
Pozdrav.Novi sam na forumu i odlučio sam napravit acc da se malo uključim kad sam vidio šta sve ljudi pišu.Što se tiče ovog dijela skontao sam da ljudi škrtare što se tiče podjele videa .Tipa ono trade video za video .Primjer napiše lik :platio sam to 20$ i dao sam masan novac i zašto da dijelim to.Kad budem imao vremena uploadat ću sve što imam sa Onlyfansa od Nekih Ukrajinki i Ruskinja ,sad ne znam dal to ljude zanima ali meni ti jebeni klipovi ne znače ništa(to sam platio oko tisucu eura i deaktivirao profil jer je OF huge waste of money).
Ja da ti kazem svoje misljenje... registrirao sam se zbog jednog razloga, ostao i kolko-tolko pratim temu... mislio sam i ja ajde sheras nesto... ali kad sam shvatio da forum stoji za svadanje izmedu likova koji imaju mentalitet ko mala djeca, self-promotion onlyfans profila koji su u 99 posto slucajeva tesko smece (mislim na lokalne/balkan cure) i stalkanje da slucajno netko ne okaci njihov sadrzaj.... neka, hvala.

Cast izuzecima i na onlyfansu i na forumu... ali platit odredeni iznos da se subas na profil na kojem ima tocno pa 0 sadrzaja da bi ti netko bio naporan u porukama pa da izmuze jos vise para preko ppvova koji su vec leakani... tolko naivan nisam.

A cure koje fakat jesu okej i za koji nije problem platit... e takve ti nitko nece leakat, izmedu ostalog stvar postovanja.
 
Ma da sere mi se od ovih likova..novi sam ,ali moram komentirat.Znači ono registrirao sam se na OF i pratio neke Ukrajinke i Ruskinje koje imaju dost dobre klipove za sitnariju i ono dopisuju se s tobom stalno,ali deaktivirao sam,waste of money je .Sve su to solo cure,ja iz principa ne bih platio nekoj ženskoj za video u kojoj nju jebe dečko i onda se ona kasnije časti s tvojim novcem .Samo solo.Jedino od Balkanskih je Habibi meni zgodna ,ali ne bih joj dao centa,ovu opsesiju s Melanie neću komentirat ,isto Crystal Richi - zensku koju je jebao svatko tko ima 200€ i ono kad vidim njen gangbang s 3 crnca ma daj ://
 

Ima li ko nove slike od nje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh