OnlyFans djevojke

Ima netko nesto?
 
stela skini jedno 30 kg i prestani koristit filtere i fotošop za facu i stomak pa možda i kupim nešto

Ovoj pičketini ti možeš lizati jaja balonjo, pokaži malo zahvalnosti
Sta fali curi? Sta Nema nema bar jedno 10kg vise? Sweet Merry? Buca Zvonimira? Aloo, gubis se? Previsoka ti Cjena? Nemas para jbg, ima nas koji radimo pa imamo i kupujemo sve uredno, ak imam nes od nje zas nebi prodao? Ko ti kriv sto ti nemas pa ne mozes prodat, ocito je zato vole ljudi jer nije puna sebe, i ak nisi znao ja kupim kod nje 2 videa, i dobijes 1 gratis I 15 slika, ako se to ne isplati onda u pm, hahah ma ajde jadan si, svi ti to govore na forumu
 
Meni je cura ljepa, kome nije jbg, svako zna za sebe, mene pali jer je prirodna, normalna, i jer s njom mozes o svemu pricati.. I necu se vise s tobom natezat, znas kako kazu, pametan popusta, budala nastavlja, pozz😉
 

Prilozi

  • IMG_20231126_233437.jpg
    IMG_20231126_233437.jpg
    231,9 KB · Pregleda: 1.017
  • IMG_20231126_233319.jpg
    IMG_20231126_233319.jpg
    122 KB · Pregleda: 1.010
Samo stavljaj druže jer ima na ovom oglasniku hrpa ljudi koji ne znaju za to, hvala tipu koji je to kupio prije jedno brat bratu 2,3 godine i stavio na forum.
A ona ti sada izgleda otprilike ovako
A Ena je kao ljepa? Pa gledao sam ju na kameru, celulit, strije, te umjetne sisetine, cube, bila je jako ljepa prirodna, sad je kao i sve ostale i jos 30kg teza, pih
 
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh