OnlyFans djevojke


Ima li što?
 
nisam u toku? šta nudiš? jesi oženjen ili bi? A/P? neki fetiš? kolko god? opiši se
Ovo A/P može biti i plenky….,recimo bilo bi dobro Vidović Krišto vidjeti u nekim samostojećim i halterima,zatim SDP ima nekoliko dobrih Sanja Radolović,Marina Opačak Bilić i Sabina Glasovac…,te četiri kada bi napravile OF bilo bi top…,ispričavam se na skretanju teme,ali činilo mi se zanimljivim…
 
Ma nisam srao po nikome, naprotiv samo sam odgovorio na isti način dečku koji me je bezrazložno javno prozvao, nemam ja ništa protiv njega. Ja sam ga sasvim pristojno pitao jel išta kupuje. Kako nisam ranije pratio ovu stranicu malo sam prelistao i sad znam da nije. Moja greška šta sam ga išta pitao a njegova šta laže i proziva.

Pa pitaj toga dečka šta sam izbacio, on to bolje prati. Postoje druge stranice koje se bave ovom tematikom i šta sam god tamo objavio on je kopirao na ovu stranicu (nemam ništa protiv toga). Ovo je ipak neki oglasnik ili ne?
Ispričavam se svima na svim mojim postovima jer me tip iznervirao prozivkama i nazivanjem imenima koja su ustvari njegove osobine. Nadam se da neću više. :)
Evo ja cu postaviti neke snimke od Ivane Dedeic, koji nisu bili na sajtovima. A ti postavi od Jelene Unikat taj jrdan snimak sexa. Moze?
 
Ne mogu naći link sa nekoliko video od Monike Lust, može mi ga netko poslati ako ima? Bio je stavljen tu na forum prije nekog vremena. I ako netko ima video ili fotke sa Punta Križa, molim :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh