OnlyFans djevojke

A pobugu s kim se vi zamarate, Lidija, ružna seljanka koja je napravila onlyfans jer misli da će profitirat, totalno nebitna osoba, da mi plati možda bi je zapratio.
 
Antea je bivša od Pernara ;)
A i ovu da je zadnja na svijetu ne bi opalio, jer smo se osobno upoznali i vidio sam o kakvoj osobi se radi. A da ne pričam što sam sve o toj osobi naknadno saznao, čak ne jer sam se raspitivao, nego su se informacije počele širiti kao kuga. To je baš pravi primjer osobe "I preko mrtvih do cilja".
 
A i ovu da je zadnja na svijetu ne bi opalio, jer smo se osobno upoznali i vidio sam o kakvoj osobi se radi. A da ne pričam što sam sve o toj osobi naknadno saznao, čak ne jer sam se raspitivao, nego su se informacije počele širiti kao kuga. To je baš pravi primjer osobe "I preko mrtvih do cilja".
To kakva je osoba nije previše bitno ako je cilj sex. Izjebeš ju i to je to. Što ga prije počne pušiti to će manje pričati.
 
A i ovu da je zadnja na svijetu ne bi opalio, jer smo se osobno upoznali i vidio sam o kakvoj osobi se radi. A da ne pričam što sam sve o toj osobi naknadno saznao, čak ne jer sam se raspitivao, nego su se informacije počele širiti kao kuga. To je baš pravi primjer osobe "I preko mrtvih do cilja".
Možes malo preciznije napisati da znam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh