Odlaganje svršavanja

Es ist am besten, den Arzt nach verzögerter Ejakulation zu fragen. Nimm keine Medizin selbst. Oder Sie können Sexspielzeug verwenden, um Ihre Ejakulationszeit auszuüben.
 
Mnogi miješaju odgađanje svršavanja s erekcijom, tj.čovjek pita ima li išta prirodno što već dignuti tvrdi kur.c drži dignut i nakon što svrši, bilo sporo, brzo ili prebrzo. Ali bit pitanja je ima li išta što kur c drži tvrdim i nakon svršavanja...
Pozzz
 
Mnogi miješaju odgađanje svršavanja s erekcijom, tj.čovjek pita ima li išta prirodno što već dignuti tvrdi kur.c drži dignut i nakon što svrši, bilo sporo, brzo ili prebrzo. Ali bit pitanja je ima li išta što kur c drži tvrdim i nakon svršavanja...
Pozzz
Dakle, ne pita napitak koji mu ga diže nego napitak koji mu ga tvrdim drži i kad svrši.
 
Ne idem lako kod naših doktora tako da mi urolog nije bio opcija.
Iskoristio sam ukupno 6 tableta, znači 12 puta sam imao sex pod tom tabletom (po pola tablete) i niti jednom nisam imao problem da prerano završim.
Poslušao sam kolegu koji je predložio da jednom uzmem, drugi put ne i tako u krug dok se prosto nije vratio prije svega u glavi onaj osjećaj da ću da svršim tek kada ja hoću tj gornja glava je preuzela totalnu kontrolu.
Zadnjih 5-6 puta nisam koristio tablete i mislim da mi više neće trebati, mada će u novčaniku da stoje dvije za svaki slučaj. 😁
Volio bih povjerovat u to ali i dalje mi djelujete kao dibri promotori tih tabletica jer da tako lako rjesavaju problem kostale bi 70 eura a ne 12...
 
Sildigra se zovu tabl, imao sam ih prije ali mislim da ih nema trenutno samo brate mili ne da odgadja nego nemres svrsit ili jedva svrsis al moras ko konj udarat. Prvo se suzdrzis na pocetku ako ti slucajno dodje a onda udriiiiiii.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh