Nježna i mazna

nazovi pa javi, mene isto zanima
U tome je problem. Ne mogu ju nikako dobiti zadnja dva dana.
Zvao sam ju prije 3-4 mjeseca. Rekla je čini mi se 600 kn pola sata. I da je negdje u Maksimirskoj ili tako nešto.
Nisam uspio otići taj put, a sad ju nikako ne mogu dobiti.
Ne viđaju se baš često njezini oglasi.
Pretpostavljam da je cijena ista kao tada, a lokacija može sigurno dosta varirati
 
U tome je problem. Ne mogu ju nikako dobiti zadnja dva dana.
Zvao sam ju prije 3-4 mjeseca. Rekla je čini mi se 600 kn pola sata. I da je negdje u Maksimirskoj ili tako nešto.
Nisam uspio otići taj put, a sad ju nikako ne mogu dobiti.
Ne viđaju se baš često njezini oglasi.
Pretpostavljam da je cijena ista kao tada, a lokacija može sigurno dosta varirati
Ja sam bio,ok je isplati se
 
Bio sam joj ispred zgrade danas u 18.30, rekla je prije kad smo se čuli da radi do 19 h i zovem ju. Konačno se javi nakon 10 minuta i veli ništa danas, došla je kolegica i ima mušteriju sat vremena.
 
Već duže vremena ju pokušavam uhvatiti, ali nikako da se ukaže prilike. Viđao sam njezin oglas prije Corone i evo je sad natrag.
Njezin link na oglasniku: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/njezna-i-mazna-oglas-4374913
Ima netko iskustva s njom?
Na slikama je prejebena?
Kvart? Cijena? Usluga?

Odlična...
Puši bez kondoma, sportsko tijelo.
Malo je sitnija ali odlično izgleda.
Uska, glatka pica.
Pristupačna jako.
Preko puta Vlaške ulice 122 ako se ne varam broj.
500kn pol sata
 
Sjebo si me!
To mi je 10 minuta od stana, "gledam" ju već mjesecima, jučer sam joj bio pred zgradom kod Reiffeisen banke pa kad se javila rekla da ipak niš jer je netko došao kod kolegice.
Samo mi reci koliko ima godina? Preko 30? Faca?
Skužio sam da je tijelo prva liga.
Danas je prekasno da se ide do nje, sutra mi dolazi jedna studentica pušiti, jedino ako ju ulovim u petak

Anal?
 
Sjebo si me!
To mi je 10 minuta od stana, "gledam" ju već mjesecima, jučer sam joj bio pred zgradom kod Reiffeisen banke pa kad se javila rekla da ipak niš jer je netko došao kod kolegice.
Samo mi reci koliko ima godina? Preko 30? Faca?
Skužio sam da je tijelo prva liga.
Danas je prekasno da se ide do nje, sutra mi dolazi jedna studentica pušiti, jedino ako ju ulovim u petak

Anal?

Za anal ne znam, meni je rekla da ima 35g
Vidi se po faci da nije klinka ali zato ima tijelo kao da ima 20g
Puši ga jebački, htjela stavit kondom oa pitao jel može bez i pristala.
Nakon cjelodnevne turneje, razočaranja ona me obradila vrhunski.
 
Sjebo si me!
To mi je 10 minuta od stana, "gledam" ju već mjesecima, jučer sam joj bio pred zgradom kod Reiffeisen banke pa kad se javila rekla da ipak niš jer je netko došao kod kolegice.
Samo mi reci koliko ima godina? Preko 30? Faca?
Skužio sam da je tijelo prva liga.
Danas je prekasno da se ide do nje, sutra mi dolazi jedna studentica pušiti, jedino ako ju ulovim u petak

Anal?
Di si naso studenticu ?
 
Već duže vremena ju pokušavam uhvatiti, ali nikako da se ukaže prilike. Viđao sam njezin oglas prije Corone i evo je sad natrag.
Njezin link na oglasniku: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/njezna-i-mazna-oglas-4374913
Ima netko iskustva s njom?
Na slikama je prejebena?
Kvart? Cijena? Usluga?
Poznata Aleksandra, Brineta. Neznam di je sad prije je bila na Laništu. 500 pola sata, oral bez sex sa. Ima dosta vise od 3 banke al je zgodna pica. Stara dronfulja... Svakako za isprobati...
 
Već duže vremena ju pokušavam uhvatiti, ali nikako da se ukaže prilike. Viđao sam njezin oglas prije Corone i evo je sad natrag.
Njezin link na oglasniku: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/njezna-i-mazna-oglas-4374913
Ima netko iskustva s njom?
Na slikama je prejebena?
Kvart? Cijena? Usluga?
Aleksandra ili brineta... Zanje kaj znam bila na Lanistu. Ima dosta vise od 3 banke kako kaze al ok ženka. Zgodna ok tjelo samo dosta zbuke na licu... Stara dronfulja al treba ju probati... 500 pola sata oral bez sax sa...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh