Neplodni dani

Zvonimir

Member
Pozdrav, interesira me računanje neplodnih dana, može li netko objasniti tko zna, malo edukacije i ozbiljnih tema ...
 
Moras znati tocno koji joj je prvi dan ciklusa i da li joj je menstruacija uredna tj.da li ju dobije svakih 28 dana ili ima nekakvih odstupanja i onda izracunas na ovoj plivinoj stranici ili nekoj od aplikacija... Ali kao cura, moj ti je savjet da ne vjerujes puno u taj vid "zastite" i da se stitis na neki drugi nacin, osim ako ti nije u cilju da zena ostane trudna... :)
 
Moras znati tocno koji joj je prvi dan ciklusa i da li joj je menstruacija uredna tj.da li ju dobije svakih 28 dana ili ima nekakvih odstupanja i onda izracunas na ovoj plivinoj stranici ili nekoj od aplikacija... Ali kao cura, moj ti je savjet da ne vjerujes puno u taj vid "zastite" i da se stitis na neki drugi nacin, osim ako ti nije u cilju da zena ostane trudna... :)
Naravno, da! Ali neka bude svjestan da ni kondomi 100% ne štite od ne željene trudnoće kao i zaraznih bolesti. Spermatozoid hladno prolazi kroz membranu kondoma a virus side je 50X manji u prečniku od spermatozoida pa se sami zapitajte o rizicima. Savjet je da čuvate i ne mjenjate svoje partnerke (živite moralno)...
 
Moras znati tocno koji joj je prvi dan ciklusa i da li joj je menstruacija uredna tj.da li ju dobije svakih 28 dana ili ima nekakvih odstupanja i onda izracunas na ovoj plivinoj stranici ili nekoj od aplikacija... Ali kao cura, moj ti je savjet da ne vjerujes puno u taj vid "zastite" i da se stitis na neki drugi nacin, osim ako ti nije u cilju da zena ostane trudna... :)
Bok,jel voliš planinarenje? 😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh