Nekoliko pitanja

Stronghold

New member
Oprostite mi ako su pitanja glupa.
Nisam nikad bio korisnik usluga. Nemam pojma što je normalno i što nije, a ne bih se htio uvaliti u nešto.
Naravno da je sve stvar dogovora, ali me zanim ašto je uobičajeno.
Zanima me pušenje sa svršavanjem u usta. Nije mi bitno da guta. Kako se to pita i je li to normalno što većina nudi?
Javim se na oglas "koliko je pušenje sa svršavanjem u usta"? Ili bi joj sad palo na pamet u reći ću mu da se svršavanje plaća više jer očito nema pojma iako drugima ne naplaćujem.
I jel se onda podrazumijeva da je pušenje bez kondoma, a ne samo svršavanje? Iako ne znam, ako pristaje na svršavanje, zašto bi pušenje bilo problem :-D
Je li se normalno cjenkati i koliko je razumno?
Da li je normalno plaćati unaprijed ili kako jer čitam tu o narkomankama i svašta pa što ako joj se sprdne da neće kad dobije novce?
Treba li biti oprezan, recimo pojaviti se samo s točnim iznosom, bez ikakvih dokumenata da nešto ne nestane?
Da li obično kažu pola sata ti pušim pa ako jesi jesi. Ako si ranije gotovo je? Jel se prepustite njoj i ona radi oli očekuje da se izdrkate? Jer ja teško svršim pa da ne kaže na kraju ne da mi se više, plati sad, baš me briga što nisi.
Kad ste prvi put s nekom kako teče dogovor? Jel ih puno pitate?
I na kraju koja je neka normalna cijena za pušenje (i pražnjenje u usta)?
 
Eto redom:

Tražiš recenzije da nađeš neku za koju su korisnici potvrdili da to radi. Higijena na maksimum.

Ako samo zoveš i pitaš, postoji šansa da ti obeća sve preko telefona, a onda se pravi blesava uživo.

Ako ti da da joj svršiš u usta, onda je i pušenje bez. Općenito, većina pušenja je bez.

Neka ekipa se (uspješno) cjenka, ja nisam nikad.

Plaćanje u 99.99% slučajeva unaprijed kad je o Oglasniku riječ. Ako nađeš sugarbaby preko nekog sajta i aplikacije (što osobno preporučam), onda je obično nakon (meni u 100% slučajeva nakon).

Kad idem preko oglasnika, uvijek idem s točnom cifrom i još 2×20 EUR skriveno negdje ako bi se baš dogodio neki dodatak za koji bih pomislio da se isplati. Od ostalog samo ključevi od auta i mobitel. Sve ostalo (novčanik) ostaje u autu.

Velika većina će te požurivati i gledati da svršiš što prije. I ja teško svršavam i puno puta sam otišao ne svršivši jer se njoj više nije dalo i to je kompletno ubilo želju s moje strane. Ne krivim ih previše jer fakat teško svršim ako me ne pogodi točno u žicu.

Računaj da ćeš dobiti cca 10 min entuzijastičnog pušenja ili čak manje, a onda kreću kolutanja očima i prozivke. Čast izuzecima, ali to sam pokrio u prvoj rečenici gore.

Ne pitam puno jer ih je većina toliko mutava i ne zna komunicirati na normalnom hrvatskom da se sam sebi gadim.

40€+
 
Eto redom:

Tražiš recenzije da nađeš neku za koju su korisnici potvrdili da to radi. Higijena na maksimum.

Ako samo zoveš i pitaš, postoji šansa da ti obeća sve preko telefona, a onda se pravi blesava uživo.

Ako ti da da joj svršiš u usta, onda je i pušenje bez. Općenito, većina pušenja je bez.

Neka ekipa se (uspješno) cjenka, ja nisam nikad.

Plaćanje u 99.99% slučajeva unaprijed kad je o Oglasniku riječ. Ako nađeš sugarbaby preko nekog sajta i aplikacije (što osobno preporučam), onda je obično nakon (meni u 100% slučajeva nakon).

Kad idem preko oglasnika, uvijek idem s točnom cifrom i još 2×20 EUR skriveno negdje ako bi se baš dogodio neki dodatak za koji bih pomislio da se isplati. Od ostalog samo ključevi od auta i mobitel. Sve ostalo (novčanik) ostaje u autu.

Velika većina će te požurivati i gledati da svršiš što prije. I ja teško svršavam i puno puta sam otišao ne svršivši jer se njoj više nije dalo i to je kompletno ubilo želju s moje strane. Ne krivim ih previše jer fakat teško svršim ako me ne pogodi točno u žicu.

Računaj da ćeš dobiti cca 10 min entuzijastičnog pušenja ili čak manje, a onda kreću kolutanja očima i prozivke. Čast izuzecima, ali to sam pokrio u prvoj rečenici gore.

Ne pitam puno jer ih je većina toliko mutava i ne zna komunicirati na normalnom hrvatskom da se sam sebi gadim.

40€+
sve si reko legendo
 
Ahahah pa to je dosta loša situacija. Ti njoj 40€+, a ona nakon 10 minuta ne da joj se više.
To mi je onda preskupo tako. Pa doma imam bolju uslugu besplatno ccc.
 
Eto redom:

Tražiš recenzije da nađeš neku za koju su korisnici potvrdili da to radi. Higijena na maksimum.

Ako samo zoveš i pitaš, postoji šansa da ti obeća sve preko telefona, a onda se pravi blesava uživo.

Ako ti da da joj svršiš u usta, onda je i pušenje bez. Općenito, većina pušenja je bez.

Neka ekipa se (uspješno) cjenka, ja nisam nikad.

Plaćanje u 99.99% slučajeva unaprijed kad je o Oglasniku riječ. Ako nađeš sugarbaby preko nekog sajta i aplikacije (što osobno preporučam), onda je obično nakon (meni u 100% slučajeva nakon).

Kad idem preko oglasnika, uvijek idem s točnom cifrom i još 2×20 EUR skriveno negdje ako bi se baš dogodio neki dodatak za koji bih pomislio da se isplati. Od ostalog samo ključevi od auta i mobitel. Sve ostalo (novčanik) ostaje u autu.

Velika većina će te požurivati i gledati da svršiš što prije. I ja teško svršavam i puno puta sam otišao ne svršivši jer se njoj više nije dalo i to je kompletno ubilo želju s moje strane. Ne krivim ih previše jer fakat teško svršim ako me ne pogodi točno u žicu.

Računaj da ćeš dobiti cca 10 min entuzijastičnog pušenja ili čak manje, a onda kreću kolutanja očima i prozivke. Čast izuzecima, ali to sam pokrio u prvoj rečenici gore.

Ne pitam puno jer ih je većina toliko mutava i ne zna komunicirati na normalnom hrvatskom da se sam sebi gadim.

40€+

Točno tako. Preporuka je da koristiš durgi broj za ovo, nikad ne znaš na kakvu možeš naletiti. Točnu cifru u džep, nikada ne vadiit novčanik pred njom. Isto to sve ostavim u autu, zlu ne trebalo. Parkiraš malo dalje od adrese, čisto da ne gleda koji je auto i slično...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh