Nešto malo drugačije...

BravoZG

Active member
Pozdrav svima.
Iako sam novi ovdje, nisam u potpunosti bez iskustva. :)

Vidim da razmjenjujete informacije o raznim curama, lokacijama... No ono što je zajedničko svemu tome je da su to sve cure sa PO, EGE... "profesionalke", koje mene ne zanimaju.

Ono što sam ja svokedobno tražio ali i nalazio - ali ima tome jedno 10-15 godina, kada sam malo istraživao ovaj svijet - su mlade mame, MILFice, nezadovoljne u braku i vezi, studentice, ili jednostavno avanturistice, koje si mogao bez problema pronaći na npr., Smokvi ili Fetlifeu. Cure i žene koje bi, iz nekog razloga, pristale odraditi pušenje ili čak i seks za lovu, onako, rekreativno. Hobi kurve, reklo bi se. Vole seks, pa zašto ne to i unovčiti? Sa njima je dogovor obično bio u autu, negdje vani u prirodi kad je toplije vrijeme, par puta u kinu na zadnjim sjedištima, ili u WC trgovačkog centra nakon klope u McDonaldsu - onako, da nije plaćanja, učinilo bi ti se da si sa avanturistički nastrojenom fuck frendicom. Neke bi samo za početak pristale na kavu, pa baciš spiku i upecaju se... Uglavnom, vrlo zanimljiva iskustva, koja daju jedan potpuno drugačiji level iskustva od zvanja brojeva sa PO. Ponavljam, nigdje se nisu reklamirale, nalazilo ih se bez problema na Smokvi, na primjer, ponekad najlakše vikendom, za vrijeme ili nakon nocnog izlaska. Sve su to bile vrlo simpa cure, žene, studentice, kojima nisi bio kao na traci, sa kojima se dalo popričati prije ili poslije, naći se još koji put. Doslovno sex date, a ne kao ovo sa PO danas. A sve su i izgledale puno bolje od Marije P. o kojoj pričate ili raznih drugih akrapa sa PO. O simpatičnosti da ne govorim.

Gdje su danas takve cure/žene, nalazite li ih uopće? Hobi kurve, znatiželjne, koje napaljuje ponekad popušiti strancu za lovu? Ja ih više ne nalazim, a sve ono što ovdje čitam, uopće mi se ne sviđa da bih uopće probao. Ne ide mi se po kojekakvim stanovima sa PO, želim jednostavnu kojoj se prijebalo, nije joj problem naći se sa strancem, odraditi, i koja sutra nastavlja sa svakodnevnim životom - do idućeg puta? Upoznao sam svojedobno nekoliko takvih, ostale su mi u lijepom sjećanju i želio bih opet tako nešto, no današnje stanje cijele te priče i scene, po onome što čitam, je dno dna.

Ako netko zna neke sa kojima bi se dao dogovoriti takav aranžman, vrlo rado bih znao za njih. Također, ako ima neka koja ovo čita, i zainteresirana je, vrlo ću rado sa njom popričati.


Kakva su vaša iskustva? Mislite li da postoji velika razlika između onoga što se može naći danas, i onoga kako je sve to izgledalo prije 10-15 godina? Jer, ovo kako danas izgleda scena - mene i moje pare neće vidjeti.
 
Ako sam dobro skužio poanta je da bi ti želio hobi kurvu koja puši za lovu ali ne bi kurvu iz PO koja puši za lovu?
Tako je.
Ja sam takve i imao.
Jebe mi se jebe li se ili puši li drugima za lovu. Prema meni se ponašaj kao da sam ti frend sa kojim se igraš. Kojem ćeš popušiti u WCu u Centru Cvjetno, ili s kojim ćeš kao otići u kino i popušiti mu na zadnjim sjedalima.
Ili negdje u prirodi.
Ili sa kojim ćeš izaći na piće i poslije mu popušiti ili ga pojebati.
I pri tome neće gledati na sat, doći će čista i mirišljava, kao da si joj taj dan jedan jedini.

Gle stari, ja sam to imao. I bilo je odlično. I ni jednom nisam zvao broj sa PO - nije bilo potrebe, niti su se oglašavale. Neke su to radile jer ih je to palilo i jer ne znači da će to napraviti svakom koji ponudi lovu.

Dakle, imao sam, i opet bih rado imao. Koliko god pojedincima ovdje to bilo čudno/nepoznato. Ne pale nas sve akrapi sa PO.
 
Tako je.
Ja sam takve i imao.
Jebe mi se jebe li se ili puši li drugima za lovu. Prema meni se ponašaj kao da sam ti frend sa kojim se igraš. Kojem ćeš popušiti u WCu u Centru Cvjetno, ili s kojim ćeš kao otići u kino i popušiti mu na zadnjim sjedalima.
Ili negdje u prirodi.
Ili sa kojim ćeš izaći na piće i poslije mu popušiti ili ga pojebati.
I pri tome neće gledati na sat, doći će čista i mirišljava, kao da si joj taj dan jedan jedini.

Gle stari, ja sam to imao. I bilo je odlično. I ni jednom nisam zvao broj sa PO - nije bilo potrebe, niti su se oglašavale. Neke su to radile jer ih je to palilo i jer ne znači da će to napraviti svakom koji ponudi lovu.

Dakle, imao sam, i opet bih rado imao. Koliko god pojedincima ovdje to bilo čudno/nepoznato. Ne pale nas sve akrapi sa PO.

Bez nekog poznanstva il preporuke vjerojatno takvu nećeš nać.

Kako bi ju opće i našao? Kažeš da ih na Smokvi i Fetu više nema.

Pa nećeš se valjda random curama/ženama na instagramu javljat i pitat dal bi se družile uz nagradu, mislim, možeš probat al će te sve odbit i blokat.
 
Za odgovor - imam lovu, lova nije problem. Vjerojatno zarađujem više od većine ovdje.
No, nisam spreman dati puno, za malu protuvrijednost. Čak mi i može proći neka prosječna cura/žena - ali da mi da ono što tražim. Neku od nabrojanih situacija.

Instagram nemam i ne želim jer jako umanjuje na diskreciji, koja mi je bitna.

Zanima me, gdje je nestao taj mindset "ajmo se dobro zabaviti" kojeg je nekad bilo na Smokvi/Fetu.

A vidim, ovdje većina i ne traži puno, a spremna je previše dati. Zato izgleda scena je takva kakva je - loša.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh