Nešto kao Wellcum/EGE, ali za žene

lavamen

New member
Jel ima tko kakav info? Rado bih počastio frendicu... baš bi htjela probati crnca, pa neka rasturačina u tom smislu, ako netko nešto zna... bio bih zahvalan. Tnx

Ili EGE sa muškima, jel postoji to?
 
Jel ima tko kakav info? Rado bih počastio frendicu... baš bi htjela probati crnca, pa neka rasturačina u tom smislu, ako netko nešto zna... bio bih zahvalan. Tnx

Ili EGE sa muškima, jel postoji to?
Meni se sve cini kako ti to za sebe trazis? Tesko mi je povjerovat nekako to sa frendicom
 
Da, ali žene imaju sve veće kriterije pa nema puno muških da ih jebu, jedan ima po tri, četiri na lageru, neki i desetak.
 
Da, ali žene imaju sve veće kriterije pa nema puno muških da ih jebu, jedan ima po tri, četiri na lageru, neki i desetak.
Bez brige. Dokle god je tatinih sineka koji žive od apartmana i varanja turista, kao i kockastoglavih kamenjaraca s lančinom oko vrata i ključevima od Mercedesa, nema suše za ženske s "visokim" kriterijima.
 
Ne pitam za sebe i ne, hvala na ponudama, ali ona ne želi nikog ovako preko foruma i na nepoznato. Želi kao i većina nas, vidjeti što se nudi, a to bi za nju bio konkretno neki obdareni crnac i to je to. Pošto smo si dobri, rekao sam da ću probati nešto srediti... ali ne znam gdje i kako. Jbg
 
Ne pitam za sebe i ne, hvala na ponudama, ali ona ne želi nikog ovako preko foruma i na nepoznato. Želi kao i većina nas, vidjeti što se nudi, a to bi za nju bio konkretno neki obdareni crnac i to je to. Pošto smo si dobri, rekao sam da ću probati nešto srediti... ali ne znam gdje i kako. Jbg
Na tinderu sam ih naišla na dosta i to izrazito zgodnih i nabildanih. Znaju što naše žene žele probat pa odmah napomenu kako su tu na putovanju ili nešto i da ih samo to zanima 😉 moj prijedlog
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh