Natalija

A jeli radi anal
I kolilo je 1h u E ?
Ne znam cijenu u E jer sam sa njom bio prije 3 godine, a za anal nisam ni pitao tako da ne znam da li daje. I ne sjećam se koliko je bilo u KN mislim da je bilo 600 KN 1h ali nisam 100 posto siguran. Ja sam je zvao kod sebe i uzela mi je dodatno 200 KN za taxi.
 
Ja bio tri puta, dva puta super ali zadnji put užas, toliko je bila urokana da sam mislio hitnu zvat, kupaona sva puna bljuvotine, i nekog pesa je imala u stanu kojeg je držala na sebi, zgadilo mi se, okrenuo se i otisao
 
Ne pika se sigurno, sumnjam da šmrče.
Nije bilo nikakve babe, ona se javila.
Ne može izgovoriti slovo R, možda ju po tome možete prepoznati?
E pa ja sam bio s njiom par puta prije dosta, i bila je plava i nije joj se dalo ama baš ništa raditi i jako lijena u svakom slučaju. Sad kolko vidim čini se da se popravila malo hmmm, razmišljam dal da joj dam priliku hhhmm
 
Da, ako je dobro raspolozena moze sve (osim anal). Bio kod nje 3 puta, prvi put je iskustvo bilo odlicno. Odlicna akcija, suradjivala je i sve.., drugi put katastrofa (pozurivala, davala je upute i sama birala poze), treci put opet dobro. Valjda ovisi o danu.. ps. Ima jos recenzija o 'Nataliji". Prije se zvala Silvia
ma samo je zasladi malo i super maca će bit bez brige hhh
 
Ona bi si trebala nabaviti opremu za dominaciju.
Kad je ljuta onda neka radi dominaciju, to bi joj baš dobro išlo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh