Natalija

Kad sam ja bio bila je razvaljena od heroina. Bilo mi je strah hepatitisa. Ne bi ponovno išao.
 
  • Like
reagiranja: Aco
Prije xy godina sam isao bas radi anala, ali je onda pocela kenjat da bas ne bi, ovo ono i rekoh ajde bez.
Nakon sto je nadroksana jedva pusila i vidjela da nis od toga, ipak je pristala pa sam je naguzio, ali sbe je to bilo lose.
Mozda se popravila, ali prije xy godina je to bilo bzv.
Drugi put sam se zajebo jer je stavila plavu periku i opet bzv, a 3. put sam ju skuzio i rekao hvala ne bih pa me zicala da ostavim barem za kavu.
Njeno mljevenje necu ni spominjati
Slično iskustvo prije par godina, glumi duboki glas, i traži da kupiš cigare, kaže da radi ali onda ne želi raditi. Katastrofa je bila. Mary, Mery i onda samo mijenja imena.
 
Dobro ljudi mi sada pričamo o tome kakva je cura sada.

Priče tipa "ja sam bio kod nje prije žnj godina" nisu nešto što bi trebalo pisati ovdje.

Ako je prije i bilo nekih tvari, sad ih nema, barem koliko ja vidim.
 
Cura je zgodna, solidno puši i možeš ju jebati kako hoćeš. Navali narode.
Svakako bolja opcija nego ove maserke što malo trlju ulje po tebi i onda dok ga drka jedvo čeka da svrsis. Kad nakon pet minuta kaze već ju boli ruka dođe mi da kažem pa stavi ga malo u usta.
 
Cura je zgodna, solidno puši i možeš ju jebati kako hoćeš. Navali narode.
Svakako bolja opcija nego ove maserke što malo trlju ulje po tebi i onda dok ga drka jedvo čeka da svrsis. Kad nakon pet minuta kaze već ju boli ruka dođe mi da kažem pa stavi ga malo u usta.
Moja je mijenjala ruke, došlo mi da sam odradim😑
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/natalija-oglas-5096399
Brz dogovor, odmah lokacija.
400/600 svršavanje u usta +100 🐿️
Pušenje bez, sex sa.
Jaako puno priča.
Godine nisu 20 ali nije ni 30, negdje između
Izgleda meni savršeno za te novce.
160-170, crna kosa, mršava.
Glatka mlada koža bez strija, mala čvrsta guza, cice 2-3 ali stoje jako lijepo.
Prirodno uska.
Hoće "raditi", i hoće sve poze ništa nije problem.
Ostao sat vremena, nije požurivala.
Pristojno je rekla da joj slobodno kažem ako mi nešto ne paše i da će ona meni isto reći.
Nije se žalila ni na što.
Uglavnom uza sve doživljeno s P.O. toplo preporučam.

Vaš Orao
Samo me zanima da li puno trepće očima možda je glupo pitanje ali me zanima jeli to jedna cura sa kojom sam bio jer ta je puno treptala sa očima i jer po opisu bi mogla ona biti. Isto se oglašavala da ima 20 godina ali nije imala 20 nego negdje oko 26, 27, ili 28 tu negdje.
 
Kad sam ju zvao dahtala je na mobitelu, neko ju prčio... Nisam išo
Čudno mi da je dahtala ja sam sa njom bio 3 puta i nije nikad dahtala dok sam je jebao. Moja ti je preporuka da odeš kod nje ili da je pozoveš u stan kod sebe kako ti lakše. Meni je ona dobra nije sad desetka ali nije ni puno lošija. Ja sam zadovoljan sa njom. jedino mi malo smeta to što neda da ju se uštipne malo za bradavicu ali dobro sve ostalo mi super od pušenja do seksa
 
Čudno mi da je dahtala ja sam sa njom bio 3 puta i nije nikad dahtala dok sam je jebao. Moja ti je preporuka da odeš kod nje ili da je pozoveš u stan kod sebe kako ti lakše. Meni je ona dobra nije sad desetka ali nije ni puno lošija. Ja sam zadovoljan sa njom. jedino mi malo smeta to što neda da ju se uštipne malo za bradavicu ali dobro sve ostalo mi super od pušenja do seksa
Dali se hoce ljubiti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh