Napaljivanje preko mobitela

Da li ste ikada probali napaliti jedno drugo putem telefona? Mene to jako zanima da li funkcionira, a ne znam kako da pitam curu da li želi. Prijatelj mi je pričao kako njegova žena doslovno svaki put svrši kad čuje njegov glas, ako je negdje na službenom putu. Obavezno se svaku većer čuju i naplajuju. Da li je to zdravo za vezu ili je bolje pričekati pa navaliti kad dođeš doma?
 
Oooo, daaaaa.... funkcionira! I to jako dobro! Možda ne sa svakom, a možda i da, treba je navesti na to... Ne pitanjem: Hoćemo to i to? Nego je baš navesti... Može i samo tipkanjem na WhatsAppu ili Viberu, a može i "na uho" ;) I to može biti "neka relativno friška" (al je moraš bar donekle već poznavat), a može i stalna partnerica, funkcionira... Najbolje počet je kad si već pošaljete pusice za laku noć, pa onda počneš s "dodacima"... ;) Samo, zna se onda to otegnut i dugo u noć a tebe čeka posao ujutro... 😂 A najdraže mi kad nakon svega dobijem još i koju "detaljnu fotkicu u znak zahvalnosti i za laku noć"... ☺️ Baš se fino zaspi nakon toga! :sleep: Da li je to zdravo za vezu? 😮 Pa naravno, sve što vam paše je jako zdravo! A najzdravije je tako pa onda i navalit kad dođeš doma! 😁 Kakvo vražje pričekavanje? 😄
 
Pozdrav, eto ima li ovdje stare ekipe koje se sjećaju SMS FLERT-a? Ste tad puno tipkali te se nalazili?
Kad se sjećam tih dana... Eh...
Bila je i preko teleksta išla neka stranica za dopisivanje
Pošalješ poruku i napišeš svoj broj pa se javiš nekom il ti se javi netko...
Mislim da su tad cure bile iskrene, željne prvenstveno druženja al sa dobrom spikom svašta se moglo tad...
 
Pozdrav, eto ima li ovdje stare ekipe koje se sjećaju SMS FLERT-a? Ste tad puno tipkali te se nalazili?
Kad se sjećam tih dana... Eh...
Bila je i preko teleksta išla neka stranica za dopisivanje
Pošalješ poruku i napišeš svoj broj pa se javiš nekom il ti se javi netko...
Mislim da su tad cure bile iskrene, željne prvenstveno druženja al sa dobrom spikom svašta se moglo tad...
Ima jos na teletkstu od nove tv,ali sve neke bonašice nije ko prije.Ali se isplati probat
 
Ovo zna biti bas top, pogotovo kad se udje curi u um onako maksimalno, kad ju se skoro kontrolira. Priznajem nekad sam jace svrsavao od sextinga nego od live
 
Tocno to, samo se treba desiti trenutak. Pogotovo bude posebno ako nema iskustva sa pravim sextingom i ako sve sto je dozivjela su dick pick i poruke tipa "jeno bi te"
 
Zato ja nisam tu za koristenje nekih aplikacija, nego ono, instagram ili snapchat i javit se i izvidit situaciju. Ja sam dan danas u super odnosima s tim curama
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh