Muškarci maseri - žene, jeste li ih posjetile?

Topof

New member
Dakle, posto ovdje 99% muškaraca ispituje za "masaže" kod žena
Ima li obratnih slučajeva, ima li žena koje idu na "masaže" kod muškaraca?
I ima li muškaraca koji su radili kao "maseri" da podijele svoja iskustva

Da vidimo drugu stranu priče :p
 
Sviđa mi se tema 🤣

Oprosti ako sad u inbox dobiješ hrpe ponuda likova s foruma 🤣. Nisam kriv

Hmm. Dali bi platila za sex toj osobi ili bi smatrala da to treba biti "free"
 
😄

Mislim da je ženama lakše doći do free seksa, tako da ne bih platila, osim ako bi plaćanje bila jedina opcija doći do takve usluge.
Definitivno se slažem 🤣
Jesi već dobila u inbox ponude forumaša 🤣🤣

Hmm
Dali bi odmah naglasila maseru što tražiš ili bi to nekako suptilno pustila masažu da vidiš što će se desiti (ako šta bude bude) 🧐
 
Jesam haha nadam se da nije problem ;P

A i koristilo bi malo da se.forumasi uključe u druge rasprave da vidimo razna iskustva i stvari osim pitanja "tko je ova, tko je ona".

Sviđa mi se kako razmisljaš
 
Bio sam se druzio jednom s jednom zenom, starijom od mene dosta gdje nije ispalo nista ozbiljnije na kraju. Ugl. ostali u kontaktu i tu i tamo bi se dogovorili za tu vrstu usluge, malo za opustanje. Cak je htjela placati jer joj se moglo valjda ali ja nisam htio tako da je ostalo samo na zabavi.
 
To bar u Splitu nije problem dogovoriti, poznam ih sigurno 2,3 prava masera s kojima se da dogovoriti, s tim da samo jedan radi pravu yoni masazu .
 
Bila sam jednom na yoni masaži.
Lik stavio oglas pa rekla zašto ne probati.
Radio je to iz gušta, navodno, ili da dobi pičke 🤣
Izmasirao me je ali pičke nije dobio.
Uglavnom, nebi ponovila.
Jer jbg meni nije sve u fizikaliji, nego mi mora biti baš kemije neke. Ovaj mi je bio antipatičan skroz.
 
Dobra tema...baš me zanima kako je biti s "druge strane stola". ...možda bi slao ribe na adresu preko puta da ih mogu vidjet prije....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh