Motivi za prostituciju

Damgreg

Active member
Koji su motivi cura za bavljenje prostitucijom?

Neću ništa sam govoriti, prepuštam ostalima da kažu što misle.
 
Više manje,brza i laka lova bez puno truda…Osim ako se ne radi,naravno o podvodenju,to nije svojom voljom…
 
Ista motivacija koja je i tebi kad radiš u nekoj firmi u kojoj imaš jebeno dobru plaću al te šef jebe u zdrav mozak, a ti mu to dozvoljavaš iako je totalni kreten i iako bi mu najrađe sve sasuo u facu...
 
Nije li nekako za pretpostaviti da se te cure ipak više vole jebati?
Prije bi rekao da je baš obrnuto, ono ko i kod svakog posla...
Da ima onih koji ga zbilja vole do te mjere da ga eto odu odradit poslje posla i za badava, al ono takvi se sigurno mjere u promilima a ne postocima...
Ono jesi li ikad čuo za vodoinstalatera koji eto hoda okolo po kućama i radi vodovodne instalacije za badava, jer eto baš uživa u tome :ROFLMAO:

Tak je vjerojatno i sa prostitutkama.
Ono možda takva i postoji, al ta je otprilike rang Yetia...
Svi misle da postoji, no nitko ju nije vidio...
 
Prije bi rekao da je baš obrnuto, ono ko i kod svakog posla...
Da ima onih koji ga zbilja vole do te mjere da ga eto odu odradit poslje posla i za badava, al ono takvi se sigurno mjere u promilima a ne postocima...
Ono jesi li ikad čuo za vodoinstalatera koji eto hoda okolo po kućama i radi vodovodne instalacije za badava, jer eto baš uživa u tome :ROFLMAO:

Tak je vjerojatno i sa prostitutkama.
Ono možda takva i postoji, al ta je otprilike rang Yetia...
Svi misle da postoji, no nitko ju nije vidio...
Ja sam par puta sreo takve koje su rekle da mi baš danas treba.
Drugim riječima rečeno. Nebi se one baš ovim poslom bavile, da im se gadi sex po okolo.
 
Ja sam par puta sreo takve koje su rekle da mi baš danas treba.
Drugim riječima rečeno. Nebi se one baš ovim poslom bavile, da im se gadi sex po okolo.
Zamisli si da se ti eto baviš tim poslom...
Ono eto nekim čudom sl lik zgodan ko George Clooney u najboljim danima, imaš kitu od 25 cm i obožavaš sex...pa ono zakaj nebi uživao i zaradio...
A onda ti je prva mušterija masna i ružna smrdljiva babetina od 200 kg...preživiš to nekak i veliš bit će bolje kad se biznis proširi, onda ti je iduća Željka Markić i ista odluči da bi ti mogla bit redovita mušterija, a eto i onda prva babuskara se eto odlučila na redoviti tretman...

Onda ti tu i tam između hrpe takvih uleti neka dobra Milfača, al realno ove prije ti toliko zgade sve skupa da teško da buš baš silno užival s tom Mifačom bez obzira koliko bila dobra, odradil buš sve jer ti je bitna lova, a gadilo bu ti se sve skupa manje ili više, al nekog silnog užitka ziher nebu...
Iako naravno nebi li bilo posla buš svakoj mušteriji objašnjaval kak ti je baš najbolje s njom...
 
Ovim poslom se ne bave ljudi koji imaju nekakve visoke moralne i estetske kriterije. Ja da sam ajmo rec kak ti kazes George Clooney u najboljim danima i da sam na oglasu, trazio bi duplo vise od ostalih oglasa jer su ostali oglasi vecinom stari debeli smrdljivi dedeki koji traze 60 za pol sata, a ja sam ipak top frajer i onda ak mi dode Markicka lijepo bi joj uzeo 120 eura i razvalio bi je. I za taj dan bi mi bilo dosta, imam 120 eura, mjesecno mi to 3600 eura, predsjednicka placa a radim pol sata dnevno lol. Al ak nisam George Clooney nego sam neki debeli dedek smrdljivi pa svi koji dodu mi ostave po 30 40 eura a ja zelim ipak mjesecno imati po par tisuca eura za svoje krpice, auto, putovanja, onda cu morati odraditi njih 4 5 dnevno jer su ipak svi drugi krivi sto sam ja debeo i smrdljiv a zivim od svoga privlacnoga tijela
 
Kad se natucu para i dalje su aktivne .
Poznajem 2 cure . Vole kitu i to je to. Bave se s onim sto najvise vole.
Naletio sam jednom na jednu strankinju nimfomankinju.
Nije bila prostitutka.
Majko moja koliko je ta tila puta .
Sex bez veze , samo da je kita unutra. Morao sam se maknut od nje nakon par dana jer cini mi se da ne bi dobro zavrsilo za mene.
Ne znam sto bilo od nje ali ako ima pameti mogla se natuci para
 
Moraš imati neku dijagnozu da se ideš s ovim poslom baviti. Normalna ženska osoba ne bi nikad svoje tijelo prodavala nepoznatim za novac.
 
Moraš imati neku dijagnozu da se ideš s ovim poslom baviti. Normalna ženska osoba ne bi nikad svoje tijelo prodavala nepoznatim za novac.
Nemojmo bit licemjeri...ono jebem li mu miša hrpetina nas bi poludila od sreće da nam žene u tom broju uopće daju da ih jebemo, a kamo li da nam još i plate po 100 eura za skok...
Specijalno kad smo eto u onim tam godinama od 16 do 30...

Problemi u glavi vjerojatno i nisu veliki prije bavljenja tim poslom, nego vjerojatno poslije nakon što ih prejaši hrpetina kretena, nakon kaj ih redovito razbijaju i jebu razni svodnici, policajci i bla-bla...
 
jsko me boli kurac koji su motivi.. a ako bi me i zanimalo pitao bih te cure a ne raspravljao ovdje na forumu o tome.. dobit ces nekoliko razlicitih motiva (misljenja) i i dalje ces bit glup po tom pitanju, tj. neces znat koji su motivi :)
 
Nemojmo bit licemjeri...ono jebem li mu miša hrpetina nas bi poludila od sreće da nam žene u tom broju uopće daju da ih jebemo, a kamo li da nam još i plate po 100 eura za skok...
Specijalno kad smo eto u onim tam godinama od 16 do 30...

Problemi u glavi vjerojatno i nisu veliki prije bavljenja tim poslom, nego vjerojatno poslije nakon što ih prejaši hrpetina kretena, nakon kaj ih redovito razbijaju i jebu razni svodnici, policajci i bla-bla...
Da budemo nacisto . Zivile kurbetine.
Jebu se i naplacuju nam zbog cega ?
Zato sto smo mi pizde . Za 5 min znojenja trces molis , sam se sebi gadis koliko se ponizavas kad te odjebe ka ono boli glava neda mi se itd. ( govorim o curama zenama )
Nema razlike između kurbetina i onih tzv postenih. Samo su ove pametnije pa svoju naplacuju kao suvo zlato.
Cujem da su se neke pobunile u nekom gradu jer im je promet pao zbog ovih postenih udatih sto se deru gdje god stignu.
Ako cura zena kaze boli glava umorna i sl. signal koji ti kaze da je vrime da jebes drugu . Za to su kurbe , platis kad ti se jebe i koga jebes. I nemas vise obaveza i tako svaki put kad ih boli glava. Skuzu glupace da nesto ne stima da nemaju vise kartu u rukama s kojom te mogu ucjenjivati.
Ekipa , kurbetine su isto tako u tom điru. Digle su cijenu . Natukle su para bezobrazne ohole kvaliteta usluga nikakva. Šporke ne peru se iza odnosa ( od 10 kurbica to se odnosi na njih 9)
Stoga moji jebci , ne nosite im cokolade bombonjere ne ostavljajte im baksise . Ne koristite samo jednu vec idite kod vise njih da im niste stalne musterije .
I ne budite pizde . Muskarci ste s kitom pa se tako ponasajte s suprugama i s kurbicama dajte do znanja da vi jebete njih zato sto vam se hoce i sto placate .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh