Mlade dlakave

Neznam bas dali je prespojena, nije da cu je zeniti. Neda seksati to 100%. Ali nakon trackanja uljem a trudila se masirati i bila ful gola osim kaj trazila 100kn ekstra da bude gola, po ledima pa stopala pa od naprijed pa drkica. Ponudila mi foot fetish reko moze. I tako se ja divim picki njenoj naglas i govorim joj da je lijepa i pitam je za lizanje i 69. Malo se necka ali za dodatnih 200 ili 300 veli moze.
Po
 
Jel itko nabasao na išta? Ja jedino za Sindi mogu potvrdit da je, no ona se cijela ne brije nigdje tako da mi to nije ono kaj trazim 1/1
 
Ja sam bio kod prijateljice od Sindi, maserka Tai. Ona je isto cijela dlakava i k tome svijetla, no nema kompleta :(
 
Pitanje - Sindi I Tai su potpuno neobrijane: dlakave noge, pazusi, dolje šuma? Ako je netko vidio obadvije - koja je dlakavija?

Trenutno na žalost, im nisu aktivni oglasi.
 
Pitanje - Sindi I Tai su potpuno neobrijane: dlakave noge, pazusi, dolje šuma? Ako je netko vidio obadvije - koja je dlakavija?

Trenutno na žalost, im nisu aktivni oglasi.
Po meni je Tai dlakavija i to solidno, dlakave noge do pola listova pa opet kreće u gornjim unutrašnjim bedrima i pretvara se u prašumu oko pice. Fora mi je kaj je svjetlije puti, dlake isto, predivnog lica i pozitivno spaljena kaj mi je bilo napaljujuce. Dobre cice, ne najbolje, al prirodne i ipak su cice :)

Spominjao se neki godišnji, bit će da je radi toga.
 
Mazalo, izvuci još neku iz talona.... Sindi se obrijala za ljeto, Tai ne radi..
Hahaha, a nemam za sad ništa, rado bi i ja znao. Vidim da spominju Manny, no nisam bio pa ne mogu reć.
Daj Sindi dva tjedna bit će to taman onda.
Baš me i zanimalo oće se brijat za ljeto ili će hodat okolo ko sasquatchi
 
Bio jucer na masazi kod sindi, zumberacka. Neobrijana kompletno. Masaza jako dobra,rucna. Nisam trazio nista vise, nudila jos b2b
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh