MEĐIMUSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav Međimurci i ekipa bliže granici....se ide kaj na druženja u Letenje i Kanjižu....ima jako zanimljivih curica..?
kakva je situacija tam prek?
 
Pozdrav Međimurci i ekipa bliže granici....se ide kaj na druženja u Letenje i Kanjižu....ima jako zanimljivih curica..?
kakva je situacija tam prek?
 
Što se tiče Letenya, tu budi jako oprezan, vecinom su ti djevojke uživo puno lošije nego na fotkama, ugl romkinje, često bez prostora, sex bez kondoma u ponudi, osobno zaobilazim u širokom luku..


Što se tiče Kanisze, ovu curu sam posjetio, bilo ti je već par dobrih recenzija u temi o Mađarskoj, bio sam 2x i ići ću opet, starija milfara s jebeno dobrom guzicom, ako te pale starije, definitivno preporuka:



Ove 3 su meni osobno zanimljive i volio bi ih posjetit, Petra def br. 1, Niki već dulje vrijeme pratim, a ova Melissza mi se sviđa prvenstveno zbog sisa:




Što se tiče cura koje treba izbjegavati, Norika me sjebala, sve dogovorio, došao u Kaniszu i javio se za točnu adresu, blokirala me i više se nije javila:



Hanna često mjenja relaciju Nagykanisza/Letenye a zapravo je neko selo 15-ak km od Letenya, slike ni malo ne dočaravaju izgled, puno deblja, bila pijana i drogirana, okrenuo se i pravac Kanisza:



Ima još jedna romkinja, isto često mjenja relaciju Kanisza/Letenye, slike nimalo njene, totalna suprotnost, nudi sex bez kondoma, nema prostor, jedino što valja na njoj su sise, imaš moju recenziju u temi Mađarska, nema trenutno aktivan oglas, bio je jučer..
 
E to se zove pomoć i pravi post radi cega forum i postoji👍
Frende, pijaca vrijedi...
do nekih plus i minus zakljucaka sam i ja dosao prek onog njihivog oglasnika ali info iz prve ruke zlata vrijedi...
vec bi otišao, malo se neckam radi njihove policije, mogucnosti parkinga, jezika, tih "domacih" kmičnih...
al jbg...ko ne riskira ni ne jebe😂
 
Mogu ti reći da se policije ne moraš bojat, pazi na ograničenja i nemaš brige, mene su jednom prilikom zaustavili, doduše išao sam u šoping i nikakvih problema, osim malo problema da se sporazumijemo :D


Ostalo samo udri, cijene su jebeno prihvatljive i pun k djevojaka je puno ljepše i pristupačnije od ovih s PO, treba samo malo prebrat po oglasima i pronaći što je tebi privlačno :)

Nema problema, očekujem recenziju :D
 
da...šoping je riječ koju sam vec dobro isplaniral i memoriral😂
mislim da su ove koje ne dopustaju recenzije sumnjive a to se i potvrdilo po onome kaj si opisal...okee, napuniti jaja, rezervoar i novcanik pa u "šoping"😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh