Masaže, fetiši - zgodna profesorica, Novi Zg!

marko21123

Active member
Mozda je vec bilo - aj ja sam ovdje realtivno novi pa ne znam...
kako se ona zvala ranije?

žena je neobično isfrustrirana - stalno brblja - ti još trebaš biti zahvalan što te primila - ima odlično tijelo ali zbog stalnog j... u mozak - nemam volje ici više---
ako treba opširnije - tu sam

kakva su vaša iskustva?
 
na sebi ima nešto slično ili isto kao na fotkama - higijena joj je jako bitna - tuširanje na početku i na kraju .prvo masaža leđa pa b2b - onda te okreće i sve se nastavlja u smjeru kako oboje to želite
voli dobar k... i žestoku jeb..., oral bez kon...sve poze...
, sta je sve kod nje moguce? komplet? oral, bez/sa kondomom?
cijena uobičajna
a di se nalazi - reći će ti kad ju nazoveš :)
(blizu mamutice ;) )
 
na sebi ima nešto slično ili isto kao na fotkama - higijena joj je jako bitna - tuširanje na početku i na kraju .prvo masaža leđa pa b2b - onda te okreće i sve se nastavlja u smjeru kako oboje to želite
voli dobar k... i žestoku jeb..., oral bez kon...sve poze...
, sta je sve kod nje moguce? komplet? oral, bez/sa kondomom?
cijena uobičajna
a di se nalazi - reći će ti kad ju nazoveš :)
(blizu mamutice ;) )
Koliko kolacica
 

njene su fotke - al treba dočekat da ušuti - stalno nešto prigovara i zapovijeda - baš traži da joj kažeš da prekine ili ako voliš dominaciju žene... uživaj

prostor je čist. prvo masaza, onda b2b i sve već kako ide
Koliko love. Kako si uspio sa njom kad vecina govori da nije ok zena
 
nije nešto previše love - uobičajna tarifa - a kako sam izdržao? šutiš dok ona baljezga i poslusas njene "naredbe" - otusiras se prije i kasnije, obuces papuce., legnes gol na ledja...
preko tlf je nevjerojatno nenormalna... izdrži... drži se točno dogovora termina - inače te blokira
prvo je masaža i nakon toga sve...
žena uziva u tome - posebno kad ju šprocnes - skakuce po tebi, moze sve poze, rucno, oralno... 69...
radi sve (anal me ne zanima pa ne znam) ima ok tijelo - samo njeno brbljanje...
i stvarno je profesorica nečega al više ne znam čega
 
Nisam od onih koji idu ženama po uslugu, ovdje sam čisto iz radoznalosti. Tako sam danas vidio ovu temu o njoj i o njenoj specijalnosti ( brbljanje ) i odlučio ženu upitati za uslugu.
Pošaljem poruku, ona odgovori samo poziv za termin.
Nazovem ju i upitam za cijenu i šta uključuje, a sa njene strane kreće ponavljanje istoga: šta želim, kad i u koje doba dana mislim doći?
Nije mi dala odgovor za cijenu i šta uključuje, prečula je namjerno, a kada sam ju upitao zar cijena ovisi o danu u tjednu i o dobi dana, prekinula je poziv.
Sada me nakon vašeg pitanja zanima koja je to uobičajena cijena za takav napor od žene, jer koliko vidim cijenu ne želite spomenuti 🙂
 
Nisam od onih koji idu ženama po uslugu, ovdje sam čisto iz radoznalosti. Tako sam danas vidio ovu temu o njoj i o njenoj specijalnosti ( brbljanje ) i odlučio ženu upitati za uslugu.
Pošaljem poruku, ona odgovori samo poziv za termin.
Nazovem ju i upitam za cijenu i šta uključuje, a sa njene strane kreće ponavljanje istoga: šta želim, kad i u koje doba dana mislim doći?
Nije mi dala odgovor za cijenu i šta uključuje, prečula je namjerno, a kada sam ju upitao zar cijena ovisi o danu u tjednu i o dobi dana, prekinula je poziv.
Sada me nakon vašeg pitanja zanima koja je to uobičajena cijena za takav napor od žene, jer koliko vidim cijenu ne želite spomenuti 🙂
Cijena je jedna roditeljska šamarčina ili joj zube stavit na lančić,kurvetina glupa!
 
nije nešto previše love - uobičajna tarifa - a kako sam izdržao? šutiš dok ona baljezga i poslusas njene "naredbe" - otusiras se prije i kasnije, obuces papuce., legnes gol na ledja...
preko tlf je nevjerojatno nenormalna... izdrži... drži se točno dogovora termina - inače te blokira
prvo je masaža i nakon toga sve...
žena uziva u tome - posebno kad ju šprocnes - skakuce po tebi, moze sve poze, rucno, oralno... 69...
radi sve (anal me ne zanima pa ne znam) ima ok tijelo - samo njeno brbljanje...
i stvarno je profesorica nečega al više ne znam čega
Pazi frajera
Uobičajena tarifa
Nije te pitao za stanje brojila nego za iznos lol
 
Nisam od onih koji idu ženama po uslugu, ovdje sam čisto iz radoznalosti. Tako sam danas vidio ovu temu o njoj i o njenoj specijalnosti ( brbljanje ) i odlučio ženu upitati za uslugu.
Pošaljem poruku, ona odgovori samo poziv za termin.
Nazovem ju i upitam za cijenu i šta uključuje, a sa njene strane kreće ponavljanje istoga: šta želim, kad i u koje doba dana mislim doći?
Nije mi dala odgovor za cijenu i šta uključuje, prečula je namjerno, a kada sam ju upitao zar cijena ovisi o danu u tjednu i o dobi dana, prekinula je poziv.
Sada me nakon vašeg pitanja zanima koja je to uobičajena cijena za takav napor od žene, jer koliko vidim cijenu ne želite spomenuti 🙂
Meni je zabavno sta doslovno njen oglas kaze da je se ne zove bezveze jer da ce u protivnom poklopit, ne kuzim koja je to zabava zvat cure i ispitivat ih bez namjere doci
 
Meni je zabavno sta doslovno njen oglas kaze da je se ne zove bezveze jer da ce u protivnom poklopit, ne kuzim koja je to zabava zvat cure i ispitivat ih bez namjere doci
Mora ti reći koja ja cijena da znaš koliko nofca da poneseš s sobom. Inače ta profesorica je već odavno zrela za psihijatriju, za izbjegavanje, čak i da je đabe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh