Masaža prostate

Ja jednom dobio a da nisam trazio. Bio sam u onom salonu kod tvornice na B2B masazi sa rucnim HE.
Nakon masaze me je pitala dal moze masaza prostate jer nju to jako pali. Pristao sam i mogu reci da je odradila super posao. Trajalo je dugo i na kraju je bilo intenzivno.
Nisam nista nadoplacivao.
 
A ako je meni dobro ostalo u sjecanju, tamo nije bilo saune :D
Bilo je bilo samo je bila do max 40 srupnjeva jer joj je inace vruce bilo. Bila je brutalna cura tamo i meni je isto napravila masazu prostate bez pitanja prakticki, gurnula onaj svoj lijepi tanki prstic i pitala jel mi pase to a reko neeeeee tebi pase. Fenomenalno. Poslije sam htio jos koji put otici ali nisam ju mogao dobiti vise i onda je nestala....
 
Bilo je bilo samo je bila do max 40 srupnjeva jer joj je inace vruce bilo. Bila je brutalna cura tamo i meni je isto napravila masazu prostate bez pitanja prakticki, gurnula onaj svoj lijepi tanki prstic i pitala jel mi pase to a reko neeeeee tebi pase. Fenomenalno. Poslije sam htio jos koji put otici ali nisam ju mogao dobiti vise i onda je nestala....
Tamo su uvijek bile dobre cure.
 
Slatka Mimi je radila fantastične masaže prostate, ali nje nema već duže vrijeme.
Ima li tko kakav update što je sa njom?

Je li tko probao FFM sendvič sa straponom ili da poznaje dvije zgodne cure koje rade to?
Jebeš jednu curu u misionarskoj pozi, a druga tebe jebe sa straponom.
Pretpostavljam da je tako moguće postići nevjerojatan orgazam.
Ovo bih volio probati:

Pogledajte prilog 1550
Eh da nam je naći damu u okolici ZG da i to probamo😁
 
Eh da nam je naći damu u okolici ZG da i to probamo😁

Slatka Mimi je radila fantastične masaže prostate, ali nje nema već duže vrijeme.
Ima li tko kakav update što je sa njom?

Je li tko probao FFM sendvič sa straponom ili da poznaje dvije zgodne cure koje rade to?
Jebeš jednu curu u misionarskoj pozi, a druga tebe jebe sa straponom.
Pretpostavljam da je tako moguće postići nevjerojatan orgazam.
Ovo bih volio probati:

Pogledajte prilog 1550
Mimi vrati se!
 
I ja trazim ako ima u Istri ili tajlanđanka koja masira gola plaćam po dogovoru imam prostor a mote i tantra maser 0919863363
 
Ja jednom dobio a da nisam trazio. Bio sam u onom salonu kod tvornice na B2B masazi sa rucnim HE.
Nakon masaze me je pitala dal moze masaza prostate jer nju to jako pali. Pristao sam i mogu reci da je odradila super posao. Trajalo je dugo i na kraju je bilo intenzivno.
Nisam nista nadoplacivao.
Broj možda imaš?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh